Окуляри з флешкою

Окуляри з флешкою

Окуляри з флешкоюТепер навіть звичайна людина зможе відчути себе секретним агентом. Допомогти цьому можуть деякі «шпигунські» аксесуари. Наприклад, агентові треба заховати секретні данні таким чином, щоб їх не могли знайти. В такому разі розробники вигадували різноманітні прилади, які маскували в одязі та інших звичайних предметах. На сьогоднішній день важливу інформацію можна зберігати на флеш-картці, яку можна заховати будь-де.

Така ідея надихнула дизайнерів всесвітньо відомого бренду Calvin Klein на створення сонцезахисних окулярів, в яких і заховали флешку. Ці оригінальні окуляри можуть слугувати не тільки носієм інформації, а й вишуканим аксесуаром. Тому що окуляри мають найсучасніший дизайн а також фірмові лінзи, які захищають від ультрафіолету.

USB-флешка захована у дужці окулярів. Об’єм пам’яті складає 4 Гб. Спочатку планувалося, що флешка буде наділена програмним забезпеченням, за допомогою якого можна буде шифрувати чи приховувати інформацію. Та чи дійсно в цих окулярах флешка наділена «шпигунськими» здібностями поки що не відомо. Ціна на аксесуар «Джеймса Бонда» складає 200 американських доларів.

P.S. Для владельцев ноутбуков важным является вопрос его транспортировки, классная сумка рюкзак для ноутбука может быть куплена в нашем интернет магазине, где есть достаточно большой выбор.