Океан Ельзи єднає серця

Океан Ельзи

Океан Ельзи Я веду прямий репортаж із НСК «Олімпійського», де проходить концерт легендарної рок-групи «Океан Ельзи». Тут присутні понад 75 тисяч глядачів. Такої  неймовірної кількості присутніх ні на жодному концерті ще не було. До речі, стільки глядачів не було на концерті американської співачки Мадонни.

Група «Океан Ельзи» встановили світовий рекорд за кількістю присутніх на концерті. За всю історію виступів, такого явища ще ніхто не бачив. Це говорить про те, що улюблена група українців є «Океан Ельзи». Тут можна побачити різний контингент людей – «від малого, до старого», а також у цьому натовпі можна зустріти відомих політиків із своїми сім’ями.

Мені доводиться спостерігати за тим, що більша кількість глядачів одягнені в вишиванки, навіть, не дивлячись, на те що погода не дуже приємна. Зараз лідер групи Святослав Вакарчук виконує Гімн України, а його найліпший друг Сергій Бабкін акомпанує йому на роялі. Така інтерпретація нашого Гімну, Святославиним незвичайним тембром голосу всім до вподоби. Це помітно із того, що на обличчях у всіх шанувальників групи, присутня посмішка та задоволення.

А також, якщо краще придивиться, то можна побачити як у людей «старшого віку» з’являються сльози, але це сльози радості та гордості за прекрасне виконання Національного Гімну. Всі люди поклали праву руку на серце і підспівують Святославу Вакарчуку, в деяких місцях Гімну не чути голосу лідеру групи.

Тут прекрасна атмосфера. Взагалі, концерт щойно почався, а глядачі вже у захваті. Вони не можуть стримати своїх позитивних емоцій. До речі, концерт «Океан Ельзи» транслюють по американському каналі «ВВС». Ось це і є справжній успіх.

Цей концерт нікого не залишить байдужим і залишиться надовго в наших серцях.