Огляд гри Contrast для дівчат і не тільки

Огляд гри Contrast

Огляд гри Contrast Contrast – аркадна гра для приставок, розроблена студією Compulsion Games. Головна героїня – дівчина на ім’я Зоря, є уявною подругою маленької дівчинки Діді. Її батьки в розлученні, і Діді хоче звести їх знову. Батько дівчинки захоплений своїм черговим проектом – цирковим представленням, але він повинен велику суму місцевим мафіозі. Допомогти йому виплутатися з цієї ситуації повинна якраз Зоря.

Однією з найцікавіших особливостей гри є взаємодія двомірного і тривимірного просторів. Зорю ніхто, окрім Діді бачити не може, та і вона сама не помічає дорослих, єдиний спосіб зрозуміти, чим вони зайняті – поглянути на їх тіні. Але Зоря уміє перетворюватися на тінь сама, тим самим переходячи з тривимірного режиму в двомірний. Більшість головоломок доведуться вирішувати саме в цьому режимі.

Окрім головоломок гравця чекають класичні для платформеров розваги: біг з перешкодами і переміщення по поверхнях, що рухаються. Але незважаючи на це Contrast складно назвати звичайним платформером, гра нагадує, швидше, інтерактивне кіно.

Contrast навряд чи вразить складністю і захопливістю ігрового процесу він майже такий же простий як ігри одягалки для дівчат. Contrast захоплює історією, яку розповідає. Діді любить батьків і ідеалізує їх, тоді як вони глибоко зав’язнули у бруді, гангстери стали їх звичайною компанією а у барах і кабаре вони чи не живуть. Contrast розповідає про зіткнення чистого дитячого світу з брудним світом дорослих.

Атмосфера гри чарує і зачаровує. Діалоги правдоподібні, герої реалістичні, а декорації завжди радують продуманістю. Спочатку сюже здається банальним і побитим, але поступово він закручується, стає усе більш непередбачуваним. У результаті надмірно простий геймплей перестає хвилювати, хочеться грати далі, щоб упізнати продовження цієї неймовірної історії.