Оглядова стаття про Audi R8

Audi R8

Audi R8Модель R8 автомашини Audi, яка вийшла в паризький світ у 2006, стала «культовою» у порівнянні зі своїми попередницями в силу своїх характеристик. До таких можна віднести не тільки оснащеність світлодіодами (аж до стоп-сигналів), але і швидкісні можливості, що відрізняють спорткари від інших автомобілей, в тому числі і Ауді.

Якщо бути точним, то Audi R8 має розгон до 301 км / год (значення позначки спідометра вище не піднімається в цілях забезпечення безпеки). Цьому сприяє 8-ми циліндровий двигун (Vдвіг. = 4.2л, кількість обертів за 60 сек. = 7800), який «впорскує» паливо з потужністю до 420 Лош-х сил і збільшує тягу авто до максимально можливого значення.

Продовжуючи тему швидкості, варто позначити той факт, що до 100 км/ч R8 «розігрівається», всього лише за 4.6 сек. Среднемоторний Ауді R8 оснащений системою повного приводу і має суперлегкий кузов, виготовлений на основі алюмінієвого сплаву. Коробка передач включає шість рівнів швидкості.

До характеристик стандартної комплектації Audi R 8 можна зарахувати передні диски про 18-ти дюймах (235/40) і таких же параметрів диски на задній осі з відзнакою в розмірності – 285/35. У довжину автомобіль доходить до 443 см, 190 см в ширину, а висота дорівнює 125 см. Так як модель R8 зроблена як суперкара, то в салоні можуть розміститися тільки 2 людини (пілот і штурман). Незважаючи на це він має вельми місткий для «спортсмена» багажник (Vбаг. = 100 л).

Салон даної моделі автомашини Audi декорований карбоновими вставками і шкірою (включаючи кермо). Сидіння відрізняються комфортністю посадки і мають режими регулювання під конкретного пасажира. На панелі вельми аскетичний набір – спідометр, тахометр, контролери витрати палива і систем охолодження.

Як уже зазначалося, цю модель від всіх інших відрізняє світлодіодний комплект, який «забрався» не тільки в передні фари, але і в поворотники і стоп-сигнали. Внутрішня панель також висвітлюється діодами, не кажучи вже про освітлювачах всього салону. Новомодним додатком можна вважати відеокамеру, яка «просвічує» водія про те, що відбувається позаду автомобіля і сприяє швидкій парковці. У Росії його можна придбати, чи то пак замовити, в районі 5.4 млн. рублів.

P.S. Зимой, конечно на Audi R8 не поездишь, но сейчас уже наступает весна и можно доставать летние шины для замены и постепенного готовиться к новому автомобильному сезону.