Офісна жіноча мода

Офісна жіноча мода

Офісна жіноча модаНа сьогодні офісний стиль в силу свого консерватизму, суворості і стриманості досить різноманітний. Офісну моду диктують сезонність, побажання начальника і світові тренди. У офісному стилі дотримуються два елементарних правила – підкреслений, але просторий силует і акцент на талії. Останнім часом дизайнери акцентують увагу на брючних костюмах, але спідниці ніхто не відміняв. Класична спідниця актуальна завжди.

Популярністю користуються костюми з елементами ретро, романтичності, в чоловічому стилі і стилі мілітарі. Як у школі, так і в офісній моді залишається незмінним “білий верх – чорний низ”. Актуальні монотонні кольори і класична смужка або клітина. Матеріал костюма: оксамит, вельвет, велюр і багато інших фактурних тканин, Матеріал обробки: шкіра, хутряні акценти, шовк, візерунки, мереживо.

Офісний стиль ретро

Суворістю і елегантністю відрізняються жіночі костюми в стилі середини минулого століття. Відмітна характеристика – пряма спідниця і приталений піджак, також в цьому стилі є присутніми великі підплечники, брюки-банани і широкі піджаки. Жіночний образ надає акцент на талії. Характерні кольори стилю – темні.

Стиль мілітарі

Сьогодні дуже популярний образ воячки. Цей образ підкреслений в офісному стилі трапецевидною спідницею або спідницею олівцем, брюками в комплекті із строгим піджаком. Такий піджак-мундир зазвичай декорують погонами, двома рядами великих металевих гудзиків, лацканами. Кольори – темні. Невід’ємний акцент – широкий ремінь на талії.

Чоловічий стиль

Краватки, жилети з благородних тканин, туфлі з круглою шкарпеткою, брюки із стрілками костюми-двійки, костюми трійки – усе це можна запозичити в чоловічому стилі. У тридцяті роки минулого століття пані вже пробували носити чоловічі речі і, як виявилося, успішно. Аксесуари – деталі з “чоловічого” гардеробу: краватки, жилети. Кольори – від приглушено-яскравих до глибоких темних.

Романтичний стиль

Не дивлячись на модні дизайнерські костюми в стилі мілітарі і інших стилях, жінки не перестають бути вірні класичному стилю – спідниця і витончений піджак, жіночність в дрібницях. Відмітними в цьому стилі є укорочені піджаки з баскою, хвилями, що нагадують про стиль, модний в сімдесяті роки минулого століття. Комплекти з болеро нададуть будь-якому виду фігури незвичайної жіночності.

З упевненістю можна сказати, що спідниця-олівець є присутнім практично в кожному гардеробі ділової леді. Екстравагантність надасть експериментальна шкіряна спідниця і бавовняна сорочка. Акцентуємо – лінію талії. Кольори – кавова палітра, ніжно темні.

P.S. Усім я даю пораду економити електричну енергію, а якісний виробник енергосберігаючих лампочок допоможе зробити вірний вибір та купити енергозберігаючи лампи які будуть лагідно ставитися до вашиого зору та грошам.