Виробництво шкільного одягу, що відстежує прогули

шкільний одяг

шкільний одягБізнес ідея виробництва шкільного одягу, що відстежує прогули Більше 20 000 учнів із 213 загальноосвітніх середніх навчальних закладів містечка Віторія-да-Конкіста на північному сході Бразилії зобов’язали надягати шкільну форму з мікрочіпом, що дозволяє батькові з матір’ю спостерігати прогули і запізнення. У мікрочіп вбудований GPS-навігатор, подібно до того, що застосовується для спостереження домашніх тварин. Мікрочіп автоматом відправляє батька з матір’ю на мобільний мобільний телефон щоденні текстові повідомлення про час прибуття дитини в середній навчальний заклад. За даним повідомленням батьки знають чи прийшов його малюк до школи вчасно, затримався чи або ж зовсім прогуляв.

За обіцянкам міністра освіти Бразилії Коріолан Мораес (Coriolano Moraes), влада країни змушена була піти на цю конкретну міру, як шкільна форма, що відслідковує прогули і запізнення, тому що все більше хлопців регулярно прогулюють заняття, і все більше батьків чесно дивуються цьому прецеденту.

Тепер всі батьки школярів бразильського міста Віторія-да-Конкіста можуть бути в курсі журналу відвідувань своєї дитини, причому кожен день. Розумна шкільна форма інформує про прибуття дитини негайно. Більш того, якщо через 20 хвилин після дзвінка дитина так і не з’явився в школі, на мобільний телефон батьків приходить повідомлення наступного характеру: «Ваша дитина ще не прибув до школи». Якщо дитина прогуляв більше трьох разів підряд, і батьки не змогли пояснити його відсутність, то адміністрація школи має право скаржитися на цього учня в міністерство освіти. Здається наше міністерство закупило би цей одяг для хлопчиків і дівчат з радістю але як завжди не вистачить фінансування.

На виробництво шкільної форми, що дозволяє батькам відслідковувати прогули і запізнення, було витрачено близько $ 670,000. У найближчих планах Уряду забезпечити такою формою все 43,000 загальноосвітні школи Віторія-да-Конкіста до 2013 року.

Мікрочіпи, вшиті в шкільну форму, мають систему захисту від злому і пошкодження. Шкільну форму з мікрочіпами для відстеження прогулів і попозданій можна прати, прасувати, не боячись пошкодити сам пристрій.

Поки Бразилія-перша в світі країна, яка придумала просту і ефективну систему боротьби із запізненнями і прогулами школярів. Розумна шкільна форма, що дозволяє відстежувати прогули і спізнення, не має аналогів в світі. Але судячи по тому числу відгуків, яке отримала ця розробка по всьому світу, Бразильський уряд задало новий тренд, потенціал зростання якого величезний.