Як одягнутися жінці для походу в ресторан

ресторан

ресторанОбід у ресторані може бути приводом для ділової зустрічі, дружньої бесіди або романтичного побачення.

Для розмови з партнерами навіть в невимушеній обстановці можна дотримуватися офіційного стилю. Підійде хороший діловий костюм. Можна додати прості прикраси із скромного металу срібла або золота. Не рекомендується надівати біжутерію і масивні, акцентуючі увагу, прикраси. Доречний образ вийде, якщо надіти просту коктейльну сукню, на його фоні зробити акуратну зачіску і нанести помірний макіяж. У прохолодний день рекомендується надіти класичний піджак, або накидку.

Існує багато жінок, які не послухалися загальновідомих рекомендацій і потім про це пошкодували. Стилісти радять ніколи не надівати нові туфлі в ресторан. Співрозмовник відразу помітить виниклий дискомфорт, діалог може прийняти несподіваний оборот.

У сучасному суспільстві існує цінова відмінність ресторанів. Для елітного закладу, потрібно постаратися вибрати дорожчу сукню і ефектні туфлі. Доречі нещодавно в Києві з’явився цікавий ресторан marlin з середземноморською кухнею. Крім нетривіальних морских страв в ресторані є найбільший в східній Європі акваріум. Так, ви напевно здогадалися що Marlin знаходиться в ОкеанПлазі в Києві.

Вечірнє вбрання має бути витримано в помірній сексуальності. Можна трохи відкрити або зону декольте через глибокий виріз, або ногу через високий розріз спідниці. Прийнятніше вибрати сукню класичного або романтичного стилю. Популярні тканини представлені оксамитом, атласом або шовком.

Ресторан середнього рівня демократичніший у виборі вечірнього вбрання. Але десь там, в глибинах ресторанного етикету є правило, згідно з яким, чим пізніше проходить вечеря, тим нарядніше виглядає жінка. Колір сукні трохи залежить від пори року. У літній сезон для походу в ресторан краще підходять білі, блакитні і бежеві сукні. У будь-якому разі колір повинен залишатися  в ніжно пастельних тонах. Взимку жінка для походу в ресторан вибирає сукні з яскравих, насичених, темних тканин.

Природний макіяж є ознакою елегантності сучасно жінки. Наноситься завжди згідно з правилом: якщо губи нафарбували яскраво, то на зону очей потрапляє менше косметики, використовується тільки туш і легке підведення. Навпаки, яскравий макіяж очей поєднується з губною помадою приглушеного кольору.

Серед різноманіття сучасного манікюру для походу в ресторан вибрати слід скромніший варіант,  що не викликає багато уваги. Якщо дотримуватися правил етикету, то довге волосся не можна залишати незібраним. Суворі правила торкаються вибору колготок, допускається тільки тілесний колір, без малюнка і шва.