Одруження на природі

Одруження на природі

Одруження на природіМайбутній чоловік і дружина ретельно готуються до цього дня. Адже треба не лише подати заяву в загс, але і замовити запрошення, вибрати кільця, сукню нареченої, костюм жениха, забронювати зал в ресторані, потурбуватися про тамаду і музикантів.

Але на сьогодні багато молодих людей відмовляються від традиційних весіллів. Викуп, загс, ресторан, тамада – це вже трохи застаріло. Люди хочуть вибратися із задушливих залів ресторанів куди-небудь на природу, замість строгого палацу одружень хочеться укласти свій брак в якому-небудь незвичайному, красивому і чарівному місці.

Погодьтеся, офіційно поставити штамп в паспорт можна у будь-який звичайний день, адже документи – це усього лише документи. А одруження, де будуть присутніми родичі і друзі, можна організувати на природі, створивши незвичайну атмосферу ніжності, свята, чаклунства.

Спершу визначитеся з місцем для урочистості. Це може бути парк, ліс біля міста, безлюдний піщаний берег річки або озера, міська набережна з красивим видом. Вибравши мальовниче місце треба точно дізнатися, чи немає перешкод для проведення урочистості саме на цьому місці, оскільки ліс може бути заповідною зоною, а територія в місті приватною власністю.

Коли питання з місцем проведення одруження вирішені, можна думати і про оформлення. Визначтеся із стилем весілля, вирішіть яка колірна гамма переважатиме в прикрасах для свята. Вирішіть, чи буде невелике пригощання, фуршет просто неба – тоді заздалегідь треба потурбуватися про столи і персонал, які будуть напоготові після укладення шлюбних уз.

Найголовніше – це місце укладення шлюбу. Виходьте з вибраної місцевості і власного бачення свята. Це може бути містечко під великим тінистим деревом. Доріжку до нього можна прикрасити кулями, кольорами, свічками, великими камінчиками (якщо це піщаний берег). Виділіть особливо місце, куди прийдуть молодожони по цій доріжці. Можна замовити спеціальну арку, уквітчану і стрічками в тон прикрасам весілля або створити спеціальний подіум. По краях доріжки встануть родичі і друзі, які кидатимуть в новоспечених чоловіка і дружини пелюстки троянд, монети. З іншого боку, навпроти молодожонів можна встановити стільці, щоб гості не втомилися від очікування.

Обдумайте, як з’являться закохані на місці укладення шлюбу. Чи піде наречена по доріжці з батьком, чи підуть закохані удвох – вирішувати тільки організаторам. Те ж стосується і людини, хто укладатиме шлюбний союз. Звичайно, можна укласти договір із спеціально навченою людиною, але особливо зворушливо, якщо це буде хтось з родичів (батько, брат) або друзів. У цьому і уся привабливість такого, самостійно підготовленого, весілля. Жених і наречена можуть вимовити не просто “так”, а якісь особливі слова, заздалегідь підготовлені клятви.

Сучасні реалії надають можливість організувати будь-яке весілля, будь то на березі або на лісовому узліссі. Головне, уявити, як хочеться організувати одне з головних свят свого життя і діяти. Красиве, незвичайне весілля – це мрія, яка може стати реальністю за наявності смаку і уяви.

P.S. Очень многие, кто делает выездную свадьбу потом все же возвращаются праздновать в ресторан/кафе. Если же вы ищите ресторан для свадьбы киев то ГРК «Царевка» подойдет идеально. Кстати, заведение находится под Киевом и вокруг много живописным мест для церемонии на природе.