Одноразова любов

Мінімум інформації: не треба обмінюватися телефонними номерами, говорити красиві і порожні слова, зрештою, можна навіть не обтяжувати себе іменем вашого обранця, а навіщо, якщо це на один вечір, без обіцянок, без зобов’язань,без планів на спільне щасливе майбутнє з дітьми і затишним домом.

Що штовхає нас на короткотривалі стосунки, позбавлені найменшого натяку на любов? Втеча від одноманітності, спосіб розмалювати будні, пошук вражень, бажання самоствердитися, переконатися у власній привабливості і похвалитися нею оточуючим, підтверджуючи розповідями про свої подвиги на любовному фронті. Утім, усе може бути набагато прозаїчніше: алкоголь, бажання насолити «запеклій подрузі», підпорядкованість стадному інстинкту. Якщо у молодому віці тягне на пригоди, то це пояснюється тим вітром, що свище у двадцятирічних головах, якщо у більш зрілому віці, то, значить, біс штовхає у ребро, коли голова вкривається сивиною.

Прихильникам «одноразових» стосунків варто пам’ятати про обережність, адже нескладно створити імідж легковажної людини і, коли вам нарешті зустрінеться людина, з якою будете готові прожити життя, вона може просто не повірити у щирість ваших намірів, мовляв, а це той, хто жодної спідниці не залишить без уваги. А ще не забувайте про властивість своїх вчинків згодом повертатися бумерангом до вас. Те, що ви розцінюєте як невинний флірт чи данину молодості, ваш «одноразовий» обранець може вважати за істинні почуття. І за неписаним правилом рівноваги, за чиєсь розбите серце ви через якийсь час заплатите тією ж монетою.  Зрештою, це «одноразове» почуття має таке недовге життя: до першого щирого захоплення людиною. Там, де є справжні почуття, немає місця різним походенькам. До цієї теми доречним буде вислів універсального характеру: «Головне не кількість, а якість».

Тож якісних вам стосунків, пам’ятайте, що кількісний вимір вашої колекції – це той же вітер в голові, що має властивість вивітрюватися в міру того, як людина дорослішає і мудрішає.

Ищешь гостиницу в Одессе? Лучшие гостиницы в Одессе на 1 странице. 3 звездочная гостиница Юность в центре Одессы.

Тепло і затишок в оселі – найкращі вікна Рехау для вашого дому. Продаємо вікна Рехау в Києві та про Україні.