Одеський міжнародний кінофестиваль створює літню кіношколу

Майстер-класи в рамках ОМКФ, який пройде в Одесі за підтримки ТМ «Шустов» 16-24 липня, будуть проводити гуру світового кіно. Так, секретами кіномистецтва поділиться відомий голландський режисер Йос Стеллінг – голова журі Одеського кінофестивалю. Також попередньо свою згоду на проведення майстер-класів дали знамениті кінорежисери Отар Іоселіані, Станіслав Говорухін, Юрій Мамін.
Для студентів кіношколи також передбачені творчі зустрічі та навчальні ретроспективи.
Літня кіношкола розрахована на 1500 чоловік і буде функціонувати на території Одеської кіностудії. Організатори фестивалю покладають на кіношколу великі надії. «В Україні є талановита молодь, яка прагне творчого зростання, – підкреслює президент ОМКФ Вікторія Тігіпко. – Тому ми вирішили створити літню кіношколу, де відомі режисери і сценаристи поділяться своїм досвідом з усіма, хто мріє знімати кіно».
«Літня кіношкола» – проект демократичний і доступний всім бажаючим. «Зовсім необов’язково, щоб тільки кіностуденти були учасниками цієї школи. Ми вважаємо, що кожен, хто цікавиться кінематографом і мріє реалізувати себе в цьому напрямку, може відвідати майстер-клас і отримати хороший старт для свого режисерського майбутнього, – вважає Алік Шпилюк, програмний директор фестивалю.
Стати студентом Літньої кіношколи можуть власники фестивального абонемента ОМКФ. Окрім участі у майстер-класах, абонемент дає право відвідувати прес-покази та покази конкурсної та позаконкурсних програм у фестивальному центрі – кінотеатрі «Родіна» – у першій половині дня, а також вечірні покази при наявності місць. Крім того, власники абонементів зможуть безкоштовно користуватися фестивальним транспортом і відвідувати щоденні фестивальні вечірки на території Otrada Beach Club.
При бажанні учасникам Літньої кіношколи пропонується можливість оселитися в спеціально обладнаному наметовому містечку.
До 17 червня вартість абонемента на 9 днів складе 300 грн, після цієї дати – 500 грн. Для бажаючих проживати в наметовому містечку місце для одного намету обійдеться в 200 гривень.
Подробиці можна дізнатися на сайті www.oiff.com.ua

Прес-служба ОМКФ

Партнери Одеського Міжнародного кінофестивалю:
Міністерство культури і туризму України
Одеська обласна державна адміністрація
Генеральний спонсор – торгова марка «Шустов»
Офіційний партнер – Акціонерний Банк «Бізнес Стандарт»
Телекомунікаційний партнер – компанія «Датагруп»
Генеральний телевізійний партнер – 1 1
Головний медіа-партнер – журнал «Теленеделя»
Генеральний авіаперевізник фестивалю – Міжнародні Авіалінії України
Офіційний партнер – готель «Отрада»
Офіційний Автопартнер – Renault Ukraine
Служба доставки фестивалю – UPS
Медіа-партнери: Європа Плюс, Фокус, АТВ, kino-teatr.ua, okino.ua

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.