Обручка – символ вічної любові

Обручка

Обручка Кожен знає, що ніяке весілля не може пройти без обручок. Адже це символ найчистішої, надійнішої і вічної любові, відданості і пам’яті. За традицією обручки повинен купувати майбутній чоловік, на знак вдячності і довіри на майбутнє спільне життя. Але їх не обов’язково дарувати під час весілля, можна і під час заручин.

Дуже погана прикмета, коли кільця купують з рук. Це може негативно позначитися на вашому браку в майбутньому. Адже невідомо, з якої причини їх продають. Може колишня пара розпалася або взагалі загинула. А кільця зберігають погану енергетику колишніх хазяїв. Тому убережіть свій майбутній союз. Краще всього робити кільця на замовлення, що б точне бути упевненим в їх чистоті.

Для того, що б у будинку не було розбіжностей, нерозуміння між подружжям, краще всього робити кільця однаковими, може за розміром різні. Важливе що б на кільцях не було малюнків з гострими кутами, вони швидко вбирають негативну енергетику і можуть довго зберігати її, тим самим руйнуючи сім’ю. Добре, коли кільця з хвилястим краєм, вважають, що у такому разі ваш будинок обтікатимуть неприємності і знегоди. Заказ можна навіть купити обручку в інтернеті наприклад тут чи на інших тематичних сайтах.

Ні в якому разі не можна давати обручку приміряти знайомим або друзям. Щоб не віддати разом з кільцем свого щастя сімейного. І не забрати у того, що приміряв нещастя, втрату або негативну енергію. На той випадок якщо ви втратили кільце, відразу заміните його таким же, щоб не втратити подружнього щастя і удачу. При можливих сварках не варто кидати кільцем – це може спричинити розлучення і непорозуміння.

Кільце символізує найдовшу і вічну любов. Треба дуже дбайливо до нього відноситися і ніколи не нехтувати їм, щоб не сталося у вашому спільному житті. Це не просто коштовність, а хранитель подружнього взаєморозуміння, довіри, любові, удачі і щастя.