Обробка лазні та її облаштування

Обробка лазні

Обробка лазні та її облаштування займає багато часу. Кожна людина хоче зробити інтер’єр неповторним. Якщо ви хочете прикрасити лазню, то краще всього використовувати відціліндровану колоду. Через деякий час така колода починає тріскатися, створюючи при цьому подовжні привабливі тріщини. Не дивлячись на такі тріщини лазня не втрачає своїх властивостей. Деревина все також добре може тримати теплоізоляцію.

Всередині лазню можна красиво обробити за допомогою дерева. Найчастіше внутрішня краса наводиться за допомогою деревини липи. Для облаштування лазні треба зробити обшивку стелі лазні. Для цього необхідно придбати дошки завтовшки двадцять або тридцять міліметрів. Такі дошки забиваються в балки за допомогою двох цвяхів. Довжина цвяхів в декілька разів більша, ніж товщина будь-якої дошки.

Усередині лазні треба зробити перегородки. Для цього теж необхідно приготувати дошки, які менші по висоті на п’ятдесят міліметрів, ніж саме приміщення. Перегородки треба ставити дошка до дошки, при цьому не повинно бути ніяких зазорів між ними. Внизу обов’язково кріпиться плінтус.

Підлоги в лазні можуть бути з різного матеріалу. Великою популярністю користуються бетонні або покриті плиткою. Раніше в лазнях підлоги були глиняні або земляні.

Найважливішим при облаштуванні підлоги вважається своєчасне виведення води з лазні. Для цього підлогу в парній і передбаннику треба покрити накатом, який споруджують з дощок. Іноді такий накат можна зробити з рогожі, волокна або плит, які зроблені з пробки. Облаштувати ванну в квартирі набагато легше аніж зробити правильну лазню, в першому випадку просто треба підібрати якісні матеріали наприклад Сантехника GROHE, в другому враховувати безліч нюансів.

У будь-якій лазні забороняється використовувати у вигляді покриття різноманітні синтетичні матеріали. Такі синтетичні матеріали при високій температурі і підвищеній вологості можуть виділяти токсичні гази.

Для зливу води в лазні підлогу з дощок необхідно робити під ухилом в ту сторону, де знаходиться отвір. Для того, щоб зберегти тепло в лазні підлога в парній набивається значно вище, ніж в мийній або в кімнаті відпочинку.