Здійснюємо облицювання будинку цеглою

облицювання будинку цеглою

облицювання будинку цеглоюУ наш час облицювання будинку цеглою відносять до найбільш  популярних видів обробних робіт. Її привабливість полягає в  красі  і стильности зовнішнього вигляду будинку. Але цегла – далеко не дешевий матеріал, зате довго зберігає красивий вид, надійний і міцний.

Навіть якщо удома з дерева або блоків обкласти цеглою, вони виглядатимуть престижно і солідно. Головною особливістю цегляного облицювання вважається її  довговічність.

Будівельний ринок пропонує дуже багато різних видів цегли. До вибору матеріалу для облицювання будівель слід підходити уважно, адже деякі види цегли зовсім не призначені для виконання певних робіт. Придбана цегла має бути хорошою і високоякісною, а головне – надійною, що не почне руйнуватися при великих морозах.

Видів облицювальної цегли дуже багато. Її розрізняють залежно від кольору, фактури, форми поверхні і методу виготовлення. Фахівці навіть відбирають облицювальну цеглину для різних стилів архітектури.

Приміром,  для дизайнерської обробки фасаду застосовується  глазурована різноколірна цегла,  темной колір дозволить надати будівлі схожості із замком.

Продухи обов’язково мають бути на цеглі, адже саме вони забезпечують вільну  циркуляцію повітря. Це закриті гратами або сіткою невеликі віконця, частенько їх залишають в одному з рядів при будівництві.

P.S. Для выбора материалов облицовки не обязательно ехать в строительный супермаркет, можно просто зайти в интернет. Кирпич облицовочный а также красивая плитка и брусчатка могут быть найдены на сайт vavilontk.ru. Качество материалов хорошее, имеется большой выбор.