Поради по облаштуванню домашнього кабінету

домашній кабінет

домашній кабінетДля людей, працюючих удома, комфортне і правильно обладнане робоче місце набуває величезного значення. Завдання організації робочого кабінету, що відповідає усім бажанням і смакам хазяїна, – завдання не тривіальне. Розглянемо найбільш суттєві моменти, які допоможуть впоратися із завданням оформлення кабінету найбільш оптимальним чином.

Основа робочого кабінету – стіл. Сьогодні немає обмежень в тому, де помістити його. Для робочого місця під комп’ютер найбільш виграшні столи із зігнутою стільницею. Така популярна сьогодні модель столів  з висувною клавіатурою насправді – не вдалий варіант. При такому розташуванні руки під час роботи на клавіатурі швидко втомлюються, оскільки не мають опори.

У освітленні робочої зони важливо застосовувати комбінацію з декількох джерел світла. Обмежившись тільки настільною лампою, ви ризикуєте заробити хронічну втому очей. Окрім лампи обов’язково потрібне і верхнє основне джерело світла.

Розміщення робочого приладдя, комп’ютера і оргтехніки має велике значення. Сучасні столи дозволяють помістити все в спеціальні ніші, а необхідну літературу і документи краще розташовувати над робочим столом на полиці.

Крісло для роботи повинне відповідати певним вимогам. Найкращим вибором буде крісло  з високою спинкою, що підтримує і потилицю, а не тільки спину. Поперек також потребує опори.

Що стосується інших предметів меблів, то їх вибір залежить не в останню чергу від суми, яку ви готові витратити. Вашу респектабельність підкреслять масивні меблі з дерева з багатою обробкою.

Колірна гамма, оптимальна для робочої зони, – поєднання декількох кольорів і відтінків. Декорувати стіни необхідно елементами різної яскравості: картинами, панно, рослини. Приємної атмосфери свіжості можна добитися, використовуючи для стін ніжно – зелені або салатні відтінки.

P.S. Для организации освещения можете использовать Лампы Osram которые известны во всем мире – являются безопасными и надежными.