Правильна обкатка двигуна

обкатка двигуна

обкатка двигунаКоли ви купуєте новенький автомобіль, то придбаєте не лише лише радість на найближчі місяці, але і так би мовити головний біль. Він пов’язаний з обкаткою нової силової установки. Вся річ у тому, що в мережі Інтернет існує безліч аргументів і непотрібності подібної обкатки. Проте вони у більшості своїй не приводять аргументів, чому це не треба, а якщо і приводять, то дуже бідно.

Приєднатися до лінивців, що не бажають проводити обкатку машини або до власників, які люблять своє авто – ваше рішення. Проте варто відмітити, що жоден мотор не сходить з конвеєра абсолютно обкатаним. А сучасні технології для забезпечення ідеального збігу деталей і механізмів сильно дорогі. Так що будь-який двигун, навіть той, який не вимагає спеціального режиму обкатки, може вийти з ладу, якщо ви не дотримуватиметеся потрібних рекомендацій.

Перші 3000 км пробігу можуть кардинально вплинути на поломки двигуна впродовж усього його життя. Навіть невелика подряпина на маловажній, але необхідній для роботи деталі може спричинити поломки, як за принципом доміно.

Новий автомобіль негативно сприймає рівномірну і тривалу роботу. Тому варто уникати тривалих поїздок на однаковій швидкості. Не можна допускати різкого розгону або навпаки різкого зриву оборотів. Найбезпечнішим числом оборотів для нового мотора є 2-4 тис. обмин. Також це число може забезпечити і найбільш економічну роботу.

Тривала нового робота мотора на холостому ходу неминуче приведе ушкодженням. Також нейтральна передача для силової установки є однією з найбільш шкідливих. Оскільки навантаження на двигун є мінімальним, а велика кількість невживаної енергії здатна зберігатися до наступного такту роботи силового агрегату.

Обкатка – це не лише притирання деталей і елементів двигуна, але і знайомство водія з його другом – автомобілем. Нехтувати подібним  звичаєм, неприпустимо.

P.S. Кстати, возможно вас заинтересует небольшой анонс по поводу запуска интересного сайта. Скоро открытие DVIGATELI.RU где сможете узнать и почитать все о двигателях и что с ними связано.