Обговоримо плітки?

Болі в голові? Руки ломить? Ноги крутить? Спина болить? Рецепти для лікуваннята профілактики хвороб від провідних лікарів країни.

Гостроязикі, до кісток в’їдливі, ущипливі, єхидні… плітки. Кожному  не раз доводилося з ними мати справу. Чи то перемиваючи кісточки якійсь запеклій «подрузі» на дівочих посиденьках, чи то самому ставши їхньою жертвою. Останнє, погодьтеся, не найприємніше. Кому ж подобається, щоб за його спиною поширювали чутки? Хоча… Не все так однозначно. Варто тільки заглянути глибше і навчитися з кожної ситуації брати для себе якусь користь. Подивитися новим, філософським поглядом.

От, наприклад, чиїсь всюдисущі носи пхаються на вашу приватну територію, при цьому домислюючи і перекручуючи факти з вашого життя на собі вигідний лад. Не найприємніший момент. Але, з іншого боку, деякі особи, не переобтяжені надмірною скромністю, наприклад, естрадні зірки тільки й раді, щоб про них хтось та й щось говорив, при чому неважливо скільки там буде правди, а скільки – домислу. Буває, й самі про себе запускають плітку, штучно створюючи цікавість до своєї персони. Це в них модним словом «піар» називається. Бо «говорять» означає «не забули». А «не забули» – це важливий показник популярності. Якщо про вас активно і злісно пліткують, можливо, у своєму оточенні ви теж зірка певного масштабу, а когось надто непокоять ваші успіхи. Навколо людини-майстра своєї справи завжди багато розмов, хай і не найприємніших, але ж не заборониш людям говорити. Тож краще візьміть собі із тієї маячні те, що буде корисним для вас.  І на душі спокійніше, і вам яка-не-яка, а реклама(зараз взагалі прийнято вважати, що її поганої не буває, тож…)

Інший варіант – змиритися. Не реагувати на ті нісетниці, що про себе чуєте. Не шукати виправдань, бо цим тільки підкинете дровець у вогонь. Найкращий спосіб – відреагувати з гумором, прокоментувавши почуту плітку вдалим дотепом. Урешті, пліткарів втомить ваша байдужість, і вони «переключаться» на когось більш вразливого. Хай нападник зрозуміє, що його шпильки до вас зовсім не пристають і не гає часу.

Якщо у вас в житті є висока мета, якщо ви мрієте стати кимось великим(корисним, відомим, потрібним) пліток навколо особи вам не уникнути. Якось вже так ведеться, що чужі перемоги нерідко приносять натхнення менш успішним, зате більш язикатим. Тож вихід один – не реагувати надто пристрасно, а ще краще – геть не помічати чужого лихослів’я.

Будуєте власне житло. Вам 100% знадобиться покриття даху у Львові, покрівельні матеріали входять у вартість робіт.