Ну, що зіграємо?

Життя невпинно крокує вперед. Як би людина з минулого століття потрапила в наш час вона б загубилась серед безлічі сучасних інновацій! Мобільні телефони, комп’ютери, інтернет… зараз це доступно практично кожній людині. Але дуже багато кроків, які зробило людство негативно позначилося на ньому ж!

В сучасному світі стільки спокус і способів забути про проблеми. І кожна з них потребує уваги, але я пропоную розглянути питання залежності від комп’ютерних ігор. В нашій державі багато проблем стоять гостро і не вирішуються урядом! Але, на мою думку, проблема он-лайн, та і взагалі, комп’ютерних ігор негативно впливає на українську молодь.

Спочатку комп’ютерні ігри задумуватись як спосіб відпочинку, підняття настрою, розвинення навичок, але сучасні інтернет розваги приваблюють молодь більше ніж реальний світ. Адже краще жити в красивому, хоч і вигаданому світі, де ти все можеш, перемагати зло, будуєш своє життя як захочеш, а якщо щось не вийшло – можна пройти тур спочатку. В реальному житті не все так просто, а кому потрібні труднощі?! Не дивно, що під залежність таких розваг підпадає саме молодь. Адже вона найбільше прогне гармонії в своєму житті, визнання своєї індивідуальності і сили.

Звичайно не все так погано, адже ця залежність має властивість проходити з віком. Настає все таки період “пробудження”, але коли він настане залежить тільки від людини і її близьких! Потім дуже важко адаптуватися до реального світу, і тому дуже важливо ніколи не стати ігроманом!

“Виходить потрібно відмовитись від ігор взагалі? Викинути комп’ютер через вікно?”- з іронією скажете Ви, а я відповім: “Нічого подібного, потрібно тільки мати міру! ”

Як не потрапити під залежність від комп’ютерних ігор і не стати людиною-роботом?

“ Істина в простоті ”

Як вже написано вище треба знати міру. Взагалі сидіти за комп’ютером більше 1 години шкідливо для здоров’я! Тому раджу встановити автоматичне вимкнення комп’ютера через 1 години, якщо ви знаєте що можете захопитись і забути про час. І взагалі не зловживати таким видом розваг і більше часу проводити з друзями, спілкуватись з ними – «обмінюватись енергією». Адже не просто так говорять, що при спілкуванні іде обмін енергією між людьми. А під час роботи за комп’ютером відбувається обмін її з машиною, і ваша «жива» енергія замінюється на енергію робота! Зараз на вулиці вже не зима, і можна дозволити собі більше часу проводити на природі: в лісі чи парку, на морі чи просто біля найближчої річки.

Свіже повітря, сонячні промені і теплий вітерець – цього ніколи не відчуєш в комп’ютерній грі!

Що ж робити коли Ваш знайомий став ігроманом?

Дуже просто: «Витягнути шнур, видавити скло» і витягнути на «люди». Нехай навіть він буде кричати і проклинати всіма способами, але пробачте його грубість. Ні в якому разі не залишайте близьку вам людину одну, адже зараз ваша підтримка і розуміння дуже потрібні.

В комп’ютерній грі не зробити того, що можна зробити в реальному житті!

Яка б не була красива і цікава гра завжди пам’ятайте, що це міраж і не потрібно витрачати на це свій дорогоцінний час! Ваше життя унікальне, не перевершене і дане Вам не просто так! Не ставте на ньому хрест! Робити, щось нове завжди важко, але як приємно досягнути мети! Посміхатись новим труднощам! В цьому і є сенс життя!

Марина Бакум

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.