Новини проекту MOLODI

Деякі новини від редакції інтернет-журналу MOLODI.IN.UA:

– Коли ми проводили конкурс на кращу статтю, також отримували матеріали в художньому стилі. Тож ми вирішили відкрити окрему рубрику, в якій публікуватимемо ваші розповіді, есе. Вимог до робіт небагато: українською мовою, за обсягом бажано не більше 2000 символів, цікавість матеріалу для молодіжної аудиторії. Розповіді публікуватимуться з посиланням на ваш сайт (за бажанням автора)

– Розшукуються автори на постійній основі. До авторів не ставимо багато вимог: головне писати одну публіцистичну статтю хоча б раз на два тижні. Доречі, кожен бажаючий може написати саттю в інтернет-видання MOLODI, з посилання на автора.

Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих до розвитку проекту. Ми відкритті до спілкування та конструктивної критики.

Для зв’язку з нами: molodiinua@gmail.com

Дякуємо всім за проявлену увагу до проекту!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • Беріть мене!

  Але це не зовсім все що я хотів знати.

  1. От я там в одній з попередніх статтей критикував оформлення. І висловив ідею що має бути людина на якій стоїть відповідальність за оформлення, і людина на якій стоїть відповідальність за помилки. Так, от, хотілось би знати, як wordpress організовує роботу багатьох людей разом. Він дозволяє редакторам правити статті один одного? Якщо так, тоді можна було б, щоб хтось (ну, раз ініціатива карається то напевне я, в мене навіть довідник з граматики і стилістики стоїть, хоч я його не відкриваю ніколи:) міг прочитати інші статті до їх публікації, та внести зміни.

  2. Редакції слід вказати правила користування сайтом. Внизу висить лише копірайт. Хотілось сказати, що це в наш час вже не прогресивно. В наш час рулить Creative Commons, CC-BY-SA – саме воно. Або можна дати можливість авторам вибирати ліцензію самостійно. Це б дозволило нам наприклад писати огляди цікавих фільмів одразу сюди, і на вікіпедію.

  3. І чіткіше пояснити потенційним авторам тематику. Наприклад чому “кіно” не в “розвагах”, де категорія для книг, які критерії знаходження у категорії “свіжак”, де категорія про спорт, і фізкультуру, стьоб це гумор? Відео теж можна перемістити в розваги. Ну, і взагалі класно провести такий собі мозковий штурм в цьому напрямку.

  4. Поки що останнє. Те меню що мало б бути справа, в моєму хроміумі, на моєму екрані знаходиться нижче кнопки “додати коментар”. А це жахливо незручно. А достатньо було б всього зменшити кожне з бічних сірих полів на 50%, а може й менше.

 • Тарас

  Ну по-перше, статті публікуються авторами і організувати попередню перевірку іншою особою буде складнувати, і час затягуватиме. По-друге, авторам ми все пояснюємо, але навіщо тут пояснювати? В Хромі “поїхав” дизайн не ти перший кажеш про це, але в моєму Хромі все добре.

 • 1. Робити щось класно не обов’язково має бути легко.

  2. Крім того, ви кудись спішите з публікацією статтей? Мені здавалось, що ви їх тримаєте в черзі по три дні. В екстренних випадках можна виправляти статті після публікації.

  Принаймі статті
  http://molodi.in.ua/kadry-vyrishuyut-vse/
  http://molodi.in.ua/pravyla-povedinky-pid-chas-zatrymannya-scho-robyty/
  цього ой, як потребують. Через них, навіть соромно посилатись на ваш журнал.

  3.Вам зробити правильну для мого хрома CSS-ку?

  Ну, так берете мене? Я вже дві статті написав, і в подальшому думаю зможу писати по дві на місяць. Крім того, я ж єдина людина яка добровільно пропонує прийняти на себе всю критику що стосується неграмотності редакції. Нафіг воно мені? Practice makes perfect, може сам перестану бути неграмотним.

 • На рахунок оформлення. В файлі style.css в рядку 50 замінюєте
  width: 960px;
  на
  width: 1020px;

  і все виглядає відмінно.

 • Dianka

  щось все затихло…

 • Копали метро на Теремки, і відповідно мережа КНУ разом з ІОЦ відпала від інтернету. Оптоволокно паяти довго, і з’єднали лиш через чотири дні.

  А в редакції напевне сесія :)

 • Макс

  Черговому стартапу настав триндець :)
  Березень, 50 статей, Червень – 8 на 18 число.
  Бо треба було все на комерційну основу ставити і грошей хоч трохи вкладати!
  А ви навіть приз переможцю не віддали, ех ви.

 • Ну, будем сподіватись, що з вересня буде стабільно по 30 в місяць. Можна ж надлишок нетермінових статтей ставити в буфер, і публікувати коли прийдуть періоди масової ліні.

 • Тарас

  Шановний Макс, триндець не настав. Зараз більшість авторів активно навчаються і читачі наші теж проявляють меншу активність. Потім усі роз’їдуться відпочивати і оновлювати щоденно журнал навіть сенсу нема, тому будемо писати час від часу.
  А хоч трохи грошей вкладати – це скільки? Зараз ми думаємо, щоб якось заохочувати наших постійних авторів до написання.

  За призи відповідав Vovanada. І мені він сказав, що домовився з авторами. Ось його Е-мейл – усі питання щодо призів до нього Vovanada@gmail.com

 • Макс

  Yeah. Whatever.

 • Забув подякувати за виправлення дизайну. Це сталось так непомітно.

 • Dovan

  Москва не один день будувалась і МОЛОДІ тут не виключення. Щоб писати якісний та цікавий матеріал потрібно до цього підходити відповідно, якісно і зі смаком. Ви хочете багато матеріалу, багато статтей, так будь ласка google Вам у руки, та коли Ви хочете читати те про що думають та пишуть українські студенти, чим живуть та дишуть, за що переживають, хвилюються то будь те тепрлячі і будете винагороджені ;)

 • Але писати для журналу, який ніхто не читає теж не дуже хочеться.
  Ніхто не пише , люди позабували вже що вони автори, адміністрація просто не може їх зацікавити і автори бачать, що з таким підходом проект неперспективний.
  Скільки журналу вже? А жодного підгрунтя нестворено, нестворено жодного рекламного проекту, немає ніяких резервів…

  Можливо для адмінів це іграшка, але ми ж автори працюємо безкоштовно тільк з власної ініціативи. Це людська праця, за яку мають платитись грощі,так якщо ми працюємо пишемо тут безкоштовно,шановні адміністратори, так робіть же хоч якийсь мінімум для сайту…
  Часом апатичність та і взагалі підхід адміністраторів журналу просто дивує…

 • Ніфіга собі ніхто не читає… Порівнюючи кількість коментарів до одної статті мого блогу, і цього журналу, та знаючи кількість відвідувань на день мого блогу, можу сказати, що цей журнал має не менше трьохсот переглядів на день…

  А проект ще й як перспективний. Ви ж на цьому “ринку” зараз монополісти.

  >>> А жодного підгрунтя нестворено, нестворено жодного рекламного проекту, немає ніяких резервів…
  1. Не з дієсловами пишеться окремо.
  2. Нащо вам той рекламний проект? Висить он реклама статті Блогорідера про десять найращих сайтів для студентів, які зовсім не найкращі, і лиш нервує відвідувачів…
  3. Що за резерви, і підгрунтя? Ви пропонуєте написати кілька номерів вперед, щоб потім випускати журнал регулярно?

  Ну і про ініціативу та мотивацію… Пишіть багато, пишіть класно, пишіть грамотно, пишіть обґрунтовано (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%9F:%D0%90%D0%94), пройде років зо три, станете найпопулярнішим журналом України, і кращих авторів захоче взяти на роботу “Пост-Поступ”, чи взагалі “Дзеркало тиждня”. І від напливу авторів зможете публікувати не всі статті, а лиш 10% кращих…

 • Тарас

  Панченко, заохочення будуть для авторів, як тільки я доберусь до України. Я обіцяю! Ще мені для розкрутки проекту треба гаманець вебмані поповнити, бо все, що було я потратив і, як здогадуєшся, на MOLODI.
  Page Rank у нас 4 з 10 http://pr-cy.ru/analysis/molodi.in.ua Ось характеристики сайту, що вже є непоганим результатом. Зараз впала відвідуваність, бо сам розумієш чому.

 • Мда…
  Що тут ще скажеш… КОМЕРЦІЯ, КОМЕРЦІЯ І ЩЕ РАЗ КОМЕРЦІЯ.

  Щодо авторів, які забули, що вони автори, це про мене? Ну так, не писала я майже 2 місяці, але маю на це пояснення – сесія і ще одна робота.

  а тепер про інше. Авторам потрібне заохочення? Які це тоді (***) автори? Журналіст – той, хто працює за ідею, а не за гроші!!!!

 • Тарас

  Ну журналісти дуже рідко працюють за ідею. Думаю, що наші автори та й читачі розуміють, що ми не косимо гроші на рекламі. Ми ще й свої вкладаємо, бо нам цікаво! Маю надію, що і вам також цікаво!

 • Тарасе, я одночасно дописую до двох газет, в яких мені не платять + портал “Молоді” + ще один портал. А заробляю іншим чином і не жаліюсь. Проблема тут не в грошах, а в бажання працювати. Якщо кидати одну статтю на 3 місяці лише для того, щоб бути у списку авторів, то хіба це нормально?

  Щодо журналістів, які працюють за ідею – правильно кажеш. Але якщо йти лише туди, де платять, то в кінцевому результаті твоє вміння та бажання писати ВІД ДУШІ зникне. а коли пишеш ПРОСТО ТАК, то з часом з”являється і слава, і гонорари. от і все.

 • Тарас

  Ну, звісно, перший час треба показати себе і попрацювати за ідею. Але не завжди ідея нагодує)
  Та хоча б одну статтю на місяць кидали.

 • Вирішувати вам, але раз на місяць – це не діло.

 • До чого тут грощі взагалі!Той хто сюди йшов не думав про грощі. Заохочення бувають і не грошові.
  Не сприймайте все так плоско. Реклама буває не тільки по телебаченню і банери в інтернеті.

  БунТар
  Навіть не хочеться витрачати на вас час…
  Ви кожне побачене повідомлення критикуєте я не бачив, щоб ви були вдоволені. До будь якої думки можна знайти аргумент проти. Можливо ви таким чином хочете доказати, що ви по іншому мислите чи ще там щось…іншої думки не спадає на розум.
  Я висловив свою думку і не збираюсь ні з ким сваритись через це. Тим паче сперечатись якщо ви не адмін.

 • СТАБІЛЬНІСТЬ знаєте таке слово люди?

  Все що я перерахувал на мою думку потрібно для стабільного розвитку, а не помиранню журналу.

 • Нікуди цей журнал не дінеться =)

 • Від себе додам, що програміст який пише програми за гроші – не програміст. :)

  І шановна редакціє, ви так і не вирішили проблему редакторів! Авторів купа – редактора жодного. Ну як так?

 • все вирішили, просто не все пишеться ТУТ))

 • >>> Ви кожне побачене повідомлення критикуєте я не бачив, щоб ви були вдоволені.

  Просто я вважаю, що коли вже не потрібно нічого міняти – залишається тільки вмерти від нудьги. І з чого ви взяли що я незадоволений? Я наприклад вдоволений тим як виправили дизайн. Вирішити ще кілька проблем, і все буде майже ідеально.

  >>> Я висловив свою думку і не збираюсь ні з ким сваритись через це. Тим паче сперечатись якщо ви не адмін.

  Ну і я висловив свою думку… Що тут такого? І чому якщо я не адмін, то зі мною навіть сперечатись не варто?

 • >>> все вирішили, просто не все пишеться ТУТ))

  Тобто?

 • БунТар
  Я висловив свою думку адміністраторам, бо іншого місця нема просто

  Вам подобається тут працювати то працюйте наздоровя.

 • Sunny

  а які вимоги до авторів? хочу спробувати.

 • Пишеш статтю, відсилаєш за адресою molodiinua@gmail.com і якщо її публікують, значить відповідаєш вимогам.

  Я вже так зробив здається разів зо три…

 • Тарас

  Та вимог нема особливих) Зроби, як пише БунТар.

 • Тетяна

  ова..зараз на дворі уже грудень..і від червня минув уже деякий час..у мене є невеличке питання, чи пропозиція щодо автора ще у силі..я б із задоволенням поділилась своїми творчими доробками)))