Новини інтернет-журналу MOLODI. Не зволікай!

Привіт! Хочу розпочати цю публікації зі слів подяки першому добродію, який надіслав кошти на розвиток проекту. Все ж таки, нам цікаво, від кого отримали переказ. Відгукніться, будь ласка!

Кожен, хто має можливість і бажання теж може допомогти інтернет-журналу, перерахувавши можливу для вас суму на webmoney гаманець. Навіть, якщо ви не користуєтесь webmoney, скориставшись одним з багатьох терміналів, розташованих по всій країні, ви зможете надати матеріальну допомогу. Детальніше читай на сторінці “Реклама та меценацтво”  Доречі, зверніть увагу, що ціни на розміщення реклами на сайті відповідають якості, яку ви отримаєте в результаті!

Нагадаю, що кожен зареєстрований користувач на нашому сайті може долучитись до наповненя проекту новими статтями! (Якщо ви вже зареєстровані на сайті, вам не треба реєструватись заново). Якщо у вас не вистачає часу бути постійним автором журналу, вам ніхто не заважатиме додавати нові статті, афіші або кліпи українських виконавців у розділ “Відео”. Щоб додати статтю спочатку зареєструйтесь, одразу ж на вказану електронну скриньку система надішле ваш логін, а також згенерований пароль, який ви зможете змінити, ввійшовши в панель користувача . Для додавання статті, натисніть в панелі “Нова публікація” (зверху, праворуч). Навіть, якщо ви не заповните всі необхідні поля, закінчивши написання статті, натисніть “Відправити на узгодження”. Адміністратор при необхідності відредагує вашу статтю та опублікує її на сайті. В кінці статті ви можете вказати адресу вашого блога, твіттер аккаунта, тощо. Детальну інструкцію (опишемо кожен крок, з зображеннями) додавання статей опублікуємо найближчим часом на сторінках блогу blog.molodi.in.ua
Автор найобговорюванішої та віпдовідно найпопулярнішої статті місяця отримуватиме подарунок від журналу. Відтепер це діятиме на постійній основі!

Також, зазирніть на сторінку “Друзі” Взагалі, без друзів нелегко. Але ми не боїмось складнощів!

На сам кінець, представляємо вашій увазі підписку на “Афішу новин та подій” від інтернет-журналу Молоді.in.ua!
Підпишись просто зараз, використовуючи форму, наведену нижче і час від часу (приблизно раз на декілька тижнів) ми надсилатимемо тобі підбірку найкращих подій, концертів, фестивалів, тощо України.  Це далеко не все! Обіцяємо бути чемними і не надсилати спам. Проте, зверніть увагу, що вам треба підтвердити підписку. Деякі поштові сервіси можуть класифікувати лист з підтвердженням, як спам. Будьте уважні, перевіряючи свою поштову скриньку.
[newsletter]

П.С. Улюбленні статті з журналу ви можете опублікувати в нотатках Вконтакті, поділитись з друзями на Facebook (наша сторінка www.facebook.com/molodiinua) чи ретвітнути в свій твіттер аккаунт. Відповідні кнопки розташовані під кожною статею праворуч  внизу!
Ви можете підписатись на RSS стрічку журналу і отримувати сповіщення про нові статті. Також, можна отримувати останні статті на свій Email

Па-па!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.