Новий Рік у різних країнах світу

Новий Рік

Новий Рік для будь-якого з народів світу – це час спогадів та оцінення своїх прожитих днів. Які традиції в нас, ми знаємо, а як же свято проходить в інших народів світу?

У новорічну ніч кожен з мешканців Австрії вважає для себе найбільшим щастям почути Відні, звук “Дзвону миру”, який знаходиться на соборі святого Стефана. Хорошою прикметою, також є зустріти сажотруса, та потертися об нього- це приносить свято та хороший настрій.

В Аргентині працівники різних напрямів, викидують з вікон непотрібну макулатуру- календарі, звіти… До обіду, вже ціла проїжджа частина та тротуари вкриті цілою купою паперу. У Бразилії на пляжах запалюють свічки, жінки у воду кидають пелюстки різноманітних квітів. На дерев”яні плоти, які запускають у воду, запалюють невеликі вогні та кладуть різноманітну трапезу: солодощі, овочі, фрукти, парфуми, засоби гігієни… Це все – подарунки богині моря Ієманжі.

У в”єтнамських парках, садах чи вулицях із настанням темноти розводять багаття. В цю ніч, всі люди забувають про всі негаразди, непорозуміння та сварки. На Новий Рік у Гвінеї прийнято водити по вулицях та парках слонів, що символізують силу і багатство. Ця традиція супроводжується танцями, гулянками, піснями. В Ірландіїї напередодні свята, люди відкривають двері навстіж і кожен бажаючий може зайти у будь-яку хату і стати бажаним гостем.

У Колумбії з будинків викидають всі старі та непотрібні речі та їх спалюють. Це все супроводжується феєрверками та запалами. В Неаполі Новий Рік зустрічають із сходом зорі, і зустрічають його три рази на рік, тому що літочислення ведеться за троьома календарями. У Тибеті є цікава традиція пекти періжки і роздавати їх всім людям. Чім більше роздаси, тим більше будеш багатшим у новому році.

P.S. Вообще если вам нужно сделать праздник будь то день рождение или важная встреча услуга организация фуршетов киев вам в этом деле пригодится, причем важно обращаться к профессионалам, которая могут гарантировать качество.