Новий рік в Еміратах

Новий рік в Еміратах

Новий рік в ЕміратахЧим зайнятися в новорічну ніч в АОЭ? У цій країні ви знайдете багато різноманітних розваг, серед яких ліплення сніговиків, катання на ковзанах, ритуальні танці біля ялинки. Вашим діткам обов’язково сподобаються водні розваги. Відвідайте аквапарк з назвою “Wild Wadi”, який розміщується в Дубаї. Аквапарк вважається кращим у світі, тут багато високих гірок, швидких спусків, довгих каналів.

Якщо сонце встигло набриднути, хочеться снігу, зимової прохолоди, то варто відвідати “Mall of Emirates”. Це величезний шопінг-центр. Тут вас чекає справжній гірськолижний курорт з назвою “Ski Dubai”. Курорт тим унікальний, що тут посеред пустелі видніються могутні гори, вони покриті снігом. У світі такого ви не зустрінете. Курорт ховається за склом, тут є сніговий парк, гірськолижні спуски, зимові розваги і атракціони. Сніг на курорті натуральний, а верхній його шар щодня оновлюється.

Mall of Emirates – шикарний торговий центр. Обов’язково побалуйте себе походами по магазинах. У Арабських Еміратах багато бутиків відомих брендів, які притягають якісним одягом за доступною вартістю.

Шопінг в країні не вважається повним без відвідування всесвітньо відомого “золотого базару”. Він розміщується в районі Дейра біля готелю “Hyatt Regency”. До речі вибрати підходящий готель можете вибрати тут http://www.planetofhotels.com/oae/dubay. На “золотому базарі” на ваш розгляд надаються шикарні золоті прикраси, незвичайний дизайн, цікаві ціни. Якщо купувати нічого і не хочеться, то просто відвідаєте таке місце, там відчувається справжній дух Сходу. ОАЕ – це колоритна, яскрава і прекрасна країна.

Якщо ви на декілька тижнів залишитеся в ОАЕ після Нового року, то побачите знаменитий торговий фестиваль. Тут вас очікують принадні знижки, екзотичні товари, подарунки, лотереї. Майбутній Новий рік в ОАЕ обов’язково запам’ятається, ви забудете тут від втоми, депресії і монотонності. Ось вам справжня магія Сходу.