Новий Рік – як частина нашого життя

Новий Рік

Новий РікЗдається кожен із дитинства пам’ятає свої відчуття із наближенням Нового Року. Всі із нетерпінням чекають першого снігу, новорічної ялинки вдома, подарунків і просто приємного святкового затишку вдома. І чомусь здається що ця пора є найщасливішою для усіх людей на усій Земній кулі, оскільки в цей час ми зустрічаємось з людьми яких давно не бачили, друзями, рідними, близькими. Все здається таким ідеальним.

Дивно, а все розпочинається десь за тиждень до самого свята. Хтось думає тільки про подарунки, хтось про розкішну пахучу ялинку, а хтось про те що б поставити на святковий стіл. Звісно шампанське явно у всіх є основним атрибутом, яке асоціюється із дванадцятою годиною, офіційним привітанням президента країни і величезними феєрверками на все небо.

Та найбільш очікуваним святом Новий Рік є для найменших наших громадян, які так стараються поводити себе цілий рік чудово, щоб потім отримати бажаний подарунок під ялинкою, і ще довго вихвалятися перед своїми друзями і однолітками. Хтось мріє про велосипед, комусь більше довподоби бумажные модели чи м’яці іграшки. Для дітей Дід Мороз являється в той час певним авторитетом, який за гарну поведінку роздає прекрасні винагороди, кому у дит садку,а кому у школі. Та як би не було Новий Рік завжди був, і залишиться одним із найкращих подій у нашому житті який щороку радує нас чимось новим і новим.

Ми завжди чекатимемо цього свята із нетерпінням чи то дорослі чи малі. Головне вірити в те що майбутній рік принесе щось нове, світле, краще ніж було у попередньому році, а всі не найкращі моменти просто на завжди витерти із свого життя.