Корейці знайшли новий спосіб вироблення біопалива

біопаливо

біопаливоЗгідно з заявою представників Південної Кореї, в країні буде запроваджено нову технологію вироблення біопалива. Це планується зробити ще до 2013 року.

Принцип нової технології полягає у тому, щоб отримувати біопаливо з водоростей, а саме – ламінарії. Цих водоростей у Кореї дуже багато.

Зараз корейські вчені намагаються вдосконалити вже існуючу технологію. На даному етапі на переробку однієї тонни водоростей у біопаливо потрібно витратити близько чотирьох тисяч доларів США. Та інженери намагаються удосконалити технологію вироблення біопалива і знизити витрати на виробництво до 430 доларів за тонну. За підрахунками науковців з тонни ламінарії можна отримати біля 1 мільйона літрів біопалива.

Вчені стверджують, що з водоростей можна виготовляти біопаливо не лише для транспортних засобів. Можна отримати біопаливо, яке зможе служити для обігріву житла та у промисловій сфері.

Раніше вчені намагались винайти технологію отримання біопалива з етанолу. Але, звернувши свою увагу на водорості, науковці зрозуміли, що з них можна отримати набагато дешевше біопаливо. До того ж ламінарії можуть самостійно відновлюватися, а коефіцієнт корисної дії водоростей значно більший за показник етанолу.

P.S. Якщо ви збираєтесь відвідати Карпати то варто вирішити для себе таке питання як трансфер на гірськолижні курорти що дасть змогу знати житло поряд с курортом та платити дещо дешевше за нього.