Новий Volkswagen Scirocco зміниться до невпізнанності

Новий Volkswagen Scirocco

Новий Volkswagen SciroccoНаступне покоління Volkswagen Scirocco зроблять «абсолютно несхожим на нинішні хетчбеки», про що на Нью-Йоркському автосалоні розповів шеф-дизайнер німецького концерну Вальтер де Сильва.

«Scirocco повинен стати повністю іншим. Повністю, – пояснив де Сильва. – Ми не збираємося повторювати дизайн кузова нинішнього автомобіля. Навпаки, ми хочемо повністю змінити його ».

За словами топ-менеджера, зовнішній вигляд майбутнього Scirocco знаходиться на стадії розробки і поки ще не затверджений. При цьому де Сільва не став пояснювати, чи має намір він відмовитися від трьохдверного кузова, а також не видав секрету про те, які можливі форми може прийняти новий Scirocco.

Перше покоління Volkswagen Scirocco з’явилося в 1974 році, а його дизайн був розроблений Джорджетто Джуджаро. Нинішнє покоління хетчбека, презентоване в 2008 році, побудоване на платформі 5-го «Гольфа». У Росії модель пропонується з бензиновими моторами V 1,4 і 2 літри потужністю від 122 до 210 кінських сил. Ціна самої доступної версії складає 956 000 рублів.

P.S. Любителем разных голливудских фильмов всегда есть что глянуть. Железный человек 3 смотреть онлайн также просто и легко как, например, найти в сети классные фильмы, что уже не демонстрируются в кинотеатрах, а вы не успели на них сходить.