Новорічні сувеніри

Новорічні сувеніри

Новорічні сувеніриНовий рік вже скоро настане, а з ним прийде час посиденьок, вечірок, музики, розкішних бенкетів і, найголовніше, подарунків. Усі будинки будуть оформлені яскравими прикрасами, і скрізь люди зустрічатимуть Новий рік у веселому і життєрадісному настрої. Очікування новорічного торта на вечірці – самий передчуваючий момент. Це дозволяє відчути істинний дух Нового року.

Купівля сувенірів є важливим завданням і вимагає уваги і роздумів. Це повинно бути щось, що відображає дух новорічного сезону.

Ідеї новорічних сувенірів

– Найбільш поширеним новорічним сувеніром є яскраві ковпаки або забавні капелюхи. Їх особливо люблять діти.

– Ще одна хороша ідея подарунків – це мініатюрні м’які іграшки, наприклад, у вигляді Діда Мороза, сніговиків, ялиночки. Дітям можна подарувати яскраві великі льодяники на паличці.

– Ви можете також купити різдвяні панчохи яскравих кольорів (зелених, білих і червоних). Це той подарунок, який ніколи не може не припасти до смаку, і його можна подарувати людям будь-якої вікової групи. Для маленьких дітей ви можете додати маленьке печиво і цукерки всередину різноколірних панчох.

– Домашні цукерки і печиво, зроблені вами, самі по собі є дуже хорошими варіантами новорічних сувенірів.

– В наші дні можна легко також знайти брелоки з різною новорічною символікою і різноманітних конструкцій в якості новорічних сувенірів.

– Розгляньте питання купівлі різноколірних дзвіночків. За допомогою їх можна акомпанувати собі, виконуючи популярні новорічні пісні, а потім роздати гостям, тим самим подякувавши їх за присутність на вашій вечірці.

– Мініатюрні новорічні кошики, наповнені різним асортиментом, таким як печиво, тістечка, трюфелі і цукерки, будуть ідеальним вибором.

– Для жінок купіть невеликі прикраси в якості сувенірів. Ви можете підібрати сережки, кулони і браслети зі святковими елементами, наприклад, оленями, ялинкою і багатьма іншими. Багато ціваких презентів для жінок є в магазині оригінальних подарунків Хоттей hottey.com.ua обов’язково щось знайдете.

– Нічого не лікує наші прикрощі і не заповнює порожнечу краще, ніж музика. Замовте кожному з ваших гостей іменну колекцію деяких з найвідоміших і популярніших новорічних пісень.

– Ароматичні свічки або ароматичні олії також використовуються в якості сувенірів.

– Мініатюрні пляшки вина разом з новорічним штопором будуть фантастичним подарунком.

– Різноколірні бенгальські вогні стануть забавними сувенірами. Їх можна подарувати людям усіх вікових груп. Подаруйте кожному з ваших гостей коробку таких бенгальських вогнів. Діти особливо люблять такі вогні, оскільки блиск іскр дивує і зачаровує їх.

– Ви можете також використати хлопавки як новорічні сувеніри. Є хлопавки різного типу з конфетті або серпантином. Вони будуть цікавими подарунками.

– Останньою, але не менш важливою ідеєю для подарунка друзям і членам сім’ї стануть мініатюрні новорічні ялинки, які принесуть з собою істинний дух новорічних свят. Окрім цього, ви можете також використати мініатюрних ангелів, підвіски і невеликих оленів як подарунки.