Дитячий одяг для новонароджених. Як зробити правильний вибір?

одяг для новонароджених

одяг для новонародженихНародження малюка – це одна з найбільш очікуваних подій в житті кожної сім’ї. І дуже важливо підібрати той дитячий одяг, в якому вашому малюкові буде комфортно. Безумовно, дитячий одяг має бути зроблений з 100% бавовни, яка має бути сертифікована.

Не варто купувати яскравий одяг, адже чим насичиніші кольори, тим більше барвника використовувалося. Такий одяг може викликати у малюка алергію. Щоб не травмувати малюка, не рекомендується купувати одяг, що одягається через голову. У новонароджених м’які кісточки і їх можна пошкодити.

А щоб шви не натирали ніжну шкіру малюка, обов’язково купуйте сорочечки із зовнішніми швами. Небажано купувати одяг з кнопками або гудзиками, дитина може їх проковтнути.

Попри те, що малюк ще маленький і мало рухається, одяг не повинен заважати його рухам. Кращим одягом для новонародженого є боді. У такому одязі ваш малюк буде в теплі і йому буде комфортно.

Намагайтеся придбавати одяг відомих марок, оскільки часто дешевий одяг не витримує навіть декількох разів прання. У наш час  можна легко замовити дитячий одяг по інтернету. Визначтеся з розміром одягу для вашої дитини і скористайтеся цим методом.

P.S. Мебель для спальни нужно подбирать исходя из ваших цветовых предпочтений, хотя не стоит делать дизайн очень ярким. На сайте redlight.com.ua можно выбрать и купить спальню киев в разных стилях. Можно также заказать мебель по отдельности – будь то обычная тумба или прикроватный столик.