Нові знайомства та спілкування – це відмінний спосіб перемогти депресію і зневіру

Нові знайомства

Депресія зараз – досить поширена хвороба, «хвороба нашого століття». Люди, побороли багато страшних недуг, перебуваючи на самому піку цивілізації, абсолютно не можуть позбутися від звичайного почуття безпорадності і зневіри. На перший погляд це досить дивно – адже сучасність піднесла нам велику кількість «бонусів», що полегшують наше життя: це мікрохвильові печі, пральні і посудомийні машини, Інтернет, мобільні телефони. Радійте, насолоджуйтеся новими можливостями і вільним часом! Але ні – депресія захоплює нас в свої лещата, і в людини, у якого є все, абсолютно не залишається сил, щоб радіти цьому.

Самотність – це основна причина депресії. Навколо нас завжди безліч різних людей – приятелів, сусідів, домочадців, колег по роботі, та й просто випадкових перехожих. Але всі розмови з ними зводяться до загальноприйнятих тем і абсолютно не зачіпають наше душевний стан, те, що хвилює нас: якісь внутрішні відчуття, думки, переживання. І лише перебуваючи в колі однодумців і друзів, ми можемо говорити не про політику і погоду, а про те, що нам дійсно цікаво.

Добре, коли такі люди є. Але що якщо їх поряд немає, і зовсім не знаєш, де познайомитися з ними? Жінкам інколи допомогає шопінг або нова косметика наприклад як тут чи процедури салону краси однак це не завжди спрацьовує. Постійне почуття невисловленість, неможливості поділитися тим, що гризе нас, викликає почуття непотрібності, марності, безпорадності. Воно відбирає наші сили, не дає насолоджуватися життям. Та й яка це радість – якщо поділитися нею ні з ким.

Але, як і кожна проблема, проблема самотності цілком вирішувана. Який би не був унікальний чоловік, щось спільне знайдеться у кожного – і у професора з вищої математики, і у студента технікуму. Біда полягає в тому, що в реальному житті ці два персонажі навряд чи стануть розмовляти при зустрічі – вони дуже різні, і обидва це прекрасно розуміють. Але якщо спілкуватися лише тільки з людьми, подібними собі, як же тоді вчитися новим корисним якостям, як же тоді дізнаватися щось нове?

Рамки, виставлені людиною, обмежують територію його спілкування і «укладають» його у в’язницю, самим їм створену. Необхідно зруйнувати цей «замкнуте коло». На допомогу такій людині приходить мережу Інтернет та сайт знайомств.

Чим приваблюють людей сайти знайомств? Тим, що мільйони людей, що заповнили анкети, спочатку орієнтовані на спілкування. Не бачачи перед собою співрозмовника, більшість з них не можуть визначити Для себе, «підходить» він їм чи ні. І в результаті навіть між двієчником-хуліганом і відмінником-очкариком може складатися дуже продуктивне і приємне спілкування. Спілкуючись з людиною, яка не схожий на себе, ми відкриваємо для себе нові горизонти, відчуття і можливості, звертаючи свою увагу на ті речі, про які раніше не мали уявлення.

Безкоштовні знайомства привабливі ще й тим, що, перебуваючи за тисячі кілометрів від співрозмовника, ми можемо поділитися з ним тим, що не змогли б довірити навіть найближчого друга, порадитися, розповісти про наболілої ситуації. Те ж саме може зробити і наш співрозмовник! Знайомства.ру – це моментальна допомогу, чудова психологічна розрядка для тих, хто не має можливості спілкуватися на всі цікаві для них теми в реальному житті.

Повноцінне, ефективне, що доставляє обопільну радість Parkway спілкування – це найважливіша частина життя будь-якої людини, відсутність якої призводить до депресії, психічним розладам. Якщо вам не досить спілкування з іншими людьми, не тримайте в собі гнітюче відчуття самотності, відвідуйте масові заходи, переглядайте оголошення про знайомства, розмовляйте з сусідами в транспорті і дійте! Адже якщо людина чогось дуже хоче, він цього обов’язково доб’ється.