Нові ММОРПГ ігри – чудовий спосіб розважитись і завести нових друзів

ММОРПГ ігри

ММОРПГ ігриКомп’ютерна гра – це одне з найбільш популярних і особливо улюблених занять дітей і молодих людей, основна перевага якої міститься в можливості людини вжитися в інший характер і потрапити в зовсім новий, віртуальний світ. На сьогоднішній день велика кількість аж ніяк не самих юних людей набувають ПК і комплектуючі переважно для відпочинку. Кожен день віртуальний світ стає все красивішим і натуралістично, і на даний момент вже важко уявити собі дитину, азартно грає в «Pac-Man» і «Super Mario». Однак, такі часи все-таки були.

Перша офіційна комп’ютерна гра з найменуванням «SpaceWar» була розроблена в далекому 1961 році. Її сенс був у тому, що два космічних корабля пересувалися по вільному полю (небу) і обстрілювали один одного. Необхідно підкреслити, що творіння даних ігор в ті часи не вважалося професійною діяльністю і служило, швидше, відпочинком для втомлених програмістів. Але, тим не менше, вже через 10 років Нолан Башнелл зробив спробу створити комерційний проект з продажу комп’ютерних ігор. Це були ті ж космічні кораблі, проте, замість ПК використовувався величезний металевий ящик. Тоді люди не були зацікавлені в нововведенні, і тому його спроба провалилася. Але здаватися Нолан не збирався і видав комп’ютерну гру, що стала потім мегапопулярної – це була гра в жанрі «аркада», де за допомогою тарілочки відбивається в навколишній простір кулька під пінг-понгу.

Переломним моментом в розробці ігор були 80-ті роки, коли цей ринок надовго заполонили ігрові приставки . Пристроєм для виведення картинки, частіше за все, був телевізор, а носієм гри – картридж. Божевілля ігрових приставок заразило величезна кількість людей: тоді було реалізовано більше 3 млн. Пристроїв, зароблено, в перерахунку на сьогоднішні гроші, більше 2,5 млрд. Доларів. З подальшим розвитком комп’ютерної індустрії, кордон між приставками і комп’ютерами стала нечіткою, проте, незважаючи на масу комп’ютерних ігор, сьогоднішні дні все-таки можуть похвалитися потужними ігровими багатофункціональними платформами (Playstation, PSP) відтворюваними через телевізор.

З розвитком Інтернету, ігри, які раніше потребували носіях, тепер перейшли в онлайн режим. У наш час особливою популярністю користуються багато користувачів online комп’ютерні ігри (MMORG). Їхня відмінність полягає в тому, що ви граєте не поодинці або удвох, а з безліччю інших учасників, теж приєднаних до всесвітньої мережі. У більшості випадків, кількість учасників обмежена і становить 600-3000 чоловік. Ігри MMORG – це, в більшості випадків подобу цього світу, де є ремісники, війни, добувачі ресурсів і багато інші дійові особи. Входячи в комп’ютерну гру, ви вибираєте здатність власного героя і отримуєте відповідний досвід. Якщо ви хочете вбити час на роботі то краще пошукати сайти з бесплатными онлайн флеш играми де не потрібно приділяти процесу багато уваги.

Зустрічаються клієнтські і браузерні ММОРПГ-ігри. Клієнтська комп’ютерна гра передбачає завантаження на ПК додаткового програмного забезпечення, роблячи віртуальний простір насиченим і цікавіше. Браузерна ж подібними достоїнствами не володіє, втім, частіше за все, вона безкоштовна. Мультиплеєрні комп’ютерні ігри отримали визнання гравців усіх національностей, і в даний час, в безкрайній мережі Інтернет, кожен гравець здатний не тільки отримувати задоволення, а й повною мірою спілкуватися з представниками інших континентів.

З виникненням «Тетріс», численні творці ігор перестали стежити за цікавістю, зробивши ставку на спецефекти, але все ж, батьки мережевих ігор спростували це твердження, успішно поєднавши у своїх багатокористувацьких ресурсах і багатофункціональність, і захоплюючий сюжет, і об’ємну графіком.