Популярні нові автомобілі класу люкс

Bentley Flying Spur

Bentley Flying SpurОдин урок, який можна зробити з нового “врожаю” розкішних автомобілів 2014 року, – ця розкіш більш поверхнева і проявляється в більшому числі різних пакетів (комплектацій). Автомобільні компанії пропонують набагато ширший асортимент транспортних засобів на більш широкому ціновому діапазоні, ніж будь-коли раніше. Добре виконаний дизайн екстер’єру і шикарні інтер’єри зі шкіри та – все це новий Bentley Flying Spur. Для вимогливих покупців використовується розширений пакет продуктивності, що перетворить автомобіль в суперкар.

Менш дорогі моделі з чотирициліндровими двигунами підходять до молодіжної аудиторії. Але не всі вони є рівними. Mercedes-Benz представляє свою високопродуктивну AMG CLA45, перетворивши його в авто за $48000 з турбонаддувом. Концепція гібридного BMW використовує тільки три циліндри для досягнення витрта палива 95 миль на галон. На іншому кінці спектру – Jaguar додає “R” в позначення моделі, щоб знавці знати, що його XJR ($ 116 000) використовує мотор V-8 з наддувом.

Взаємодія між автомобілем та електронікою стає все більш складною. Сучасний набір електроніки свідчить про технологічні досягнення компанії і є позитивним чинником для росту продажів. Приголомшливий Rolls-Royce Wraith використовує супутники глобального позиціонування для навігації та перемикання передач, оскільки автоматично розпізнає зміни в дорозі. Якщо казати про електричний автомобіль, то там взагалі можна використовувати додатки на своєму смартфоні аби контролювати все – від навігації до кондиціонування повітря. Можна згадати і новий Porsche 911 GT3 де автоматично регулюється усі чотири колеса в залежності від того, як швидко ви їдете.

P.S. Компанія кліматичного обладнання “Арктика-Захід” має різні направлення діяльности – вони пропонують кондиціонер або зволожувач повітря для дому, а також холодильне обладнання для бізнесу. Деталі знайдете на їх сайті.