Що новачок повинен знати про електронну комерцію

електронну комерція

електронну комерціяНайбільша проблема для новачка полягає в тому, що він хоче почати свій бізнес в Інтернеті, але не знає як. У його голові рояться маса питань: як почати свій бізнес в Інтернеті? З чого почати? Що для цього потрібно? І хоча є безліч безкоштовних курсів, навчальних відео та книг, голова пухне від великої кількості інформації, питань менше не стає, тому, що виникає нова проблема: як все це зрозуміти і систематизувати. У результаті все починається спочатку, ті ж самі питання, ті ж самі проблеми. Що ж робити з усім цим?

Насправді все не так складно, як здається на перший погляд. При чому почати заробляти зможе кожен у кого є знання і прагнення досягти цілей, зовсім не обов ‘ язково володіти тонкощами програми 1С Бухгалтерия 8.1 винаймати офіс чи наймати працівників – це все може почекати. Давайте, систематизуємо те, про що ви, можливо, вже читали і знаєте. Тому, що саме це і складає основну базу, фундамент Інтернет бізнесу. Ці 4 ключових компонента допоможуть вам побудувати свій вигідний бізнес в онлайні.

Давайте розглянемо, що для цього потрібно:

1. Веб-сайт чи блог

Почати свій інтернет бізнес з блогу легше. По-перше, в Інтернеті існують спеціальні блог-сервіси, використання яких не потребує знань з програмування та витрат на хостинг.
А по-друге, є готові блог-плотформи, типу WordPress, які, так само, мають ряд переваг.
Тим не менше, розробляйте свій блог або сайт так, щоб він продавав. Всі матеріали, статті, малюнки повинні бути націлені на те, щоб в остаточному підсумку відвідувач у вас щось купив. Зауважте, я не кажу про пряму рекламу. Мої слова не повинні бути сприйняті вами буквально. Сайт, обвішаний різними банерами, схожий на Новорічну ялинку не принесе вам прибуток. Реклама повинна бути прихованою.

2. «Гарячий» продукт

Ви повинні знайти або створити один з найбільш «гарячих» продуктів. «Гарячий» у сенсі, що він повинен бути актуальний і проданий онлайн саме сьогодні. Інформація має одну негативну особливість, вона швидко старіє, слід памятати про це. Тому ваш продукт саме в даний момент повинен мати незвичайну цінність. Хочу зауважити, що кращим продуктом завжди є інформаційний продукт з практичними рекомендаціями. «Але новачку тільки, що починає свій шлях в Інтернеті складно відразу почати створення свого продукту і його продаж» – скажете ви. Цілком з вами згодний, тут відіграють роль багато речей, брак знань, практики і т.д.

Скажу більше, я не прихильник того, щоб новачок створював свій продукт відразу, не встигнувши почати свій шлях онлайн. Просто у нього практично немає шансів продати його, тому що він ще не має своєї аудиторії, своєї клієнтської бази. А саме вони і стають згодом вашими покупцями. Який же вихід? Вихід є: знайти партнерську програму. Так, дохід з неї буде менше, ніж, якби ви продавали свій продукт, а й відповідальності погодьтеся теж менше.

3. Грамотне просування вашого блогу (сайту)

Ви повинні грамотно побудувати просування вашого блогу (сайту) в Інтернеті. Рух приносить вам клієнтів. Ні руху, немає клієнтів і немає покупок. Тут все взаємоповязане.

4. Розсилка

Обовязковий компонент вашого Інтернет бізнесу. Розсилка формує ваш підписний лист, вашу базу клієнтів і, отже, майбутніх покупців. Будуйте довірливі відносини з вашими передплатниками, і вони дадуть відповідь вам взаємністю.
Що ж, мабуть це все, що ви повинні знати для успішного старту в онлайн. Наступний крок для вас – це практика, практика і ще раз практика!