Нова Mazda 6. Мазда набирає обертів. 2014

Нова Mazda 6

Нова Mazda 6Мазда набирає обертів. Взяти навіть той факт, що крихітна, незалежна Mazda, тепер окремо від Форд, створила 6 автомобілів з повністю новою архітектурою, виключно для японського авторинку. Єдині автомобілі, які мають хоч якесь структурну подібність – є Mazda 3 і CX-5. Що ж знаходиться під капотом у цих моделей?

Силовий агрегат на 184 к.с., який розроблений на заводі Mazda. Цей двигун забезпечує витрату палива – 5 літрів на 100 км. Це величезний прорив для автовиробника, якщо врахувати, що за розміром Мазда дорівнює 1 / 8 від компанії General Motors. Mazda6 буде випускатися як спортивний автомобіль. Жоден інший сімейний седан НЕ “чуйний” настільки як ця модель, і поїздка на цьому авто залишається такою ж еластичною.

Конструкція кабіни є просторою, в компанії цінують простоту і функціональність. В автомобілі є багато місця на задньому сидінні для двох дорослих і дитини в дитячому кріслі. Інтер’єр цієї моделі, як завжди оброблений з шиком. Всі останні новинки технологій доступні: круїз-контроль, автоматична КПП, попередження про перехрестя, моніторинг мертвої точки, і попередження перед зіткненням. Там навіть додаткова система супер конденсаторів, яка допомагає працювати генератору рідше, підвищуючи його термін служби.

Кузов Мазди зроблений з цілісного листового метала з вигинами, які можуть змусити заздрити навіть саму Maserati. Але Шістка не прагне до вищих нагород, а просто створює красиві і надійні авто .

У цієї моделі буде бензиновий 2,5-літровий двигун SKYACTIV-G, який як і раніше буде на 4 ціліндра на 184 к.с. Також ці авто будуть комплектуватися 4-циліндровими агрегатами з турбонадувом . Ще одна новинка для любителів Mazda6 – це дизельна версія. Або гібрид дизеля і електромотора якщо бути більш точним.

У 2014 році, нова Mazda 6, буде продаватися на ринку, за ціною $22000 для базового спортивного варіанту, а оновлена Grand Touring може легко подолати бар’єр в $30000. Mazda створює автомобілі по своєму смаку, і продає їх за справедливою ціною.

P.S. Сейчас достаточно легко найти для своей машины необходимые запчасти для ремонта, как и для любой другой техники. Так купить подшипник разных видов, типов можно на сайте mnogopodshipnikov.ru. Основные преимущества этой компании – качество деталей и оперативная доставка.