Нова книга – початок нового життя

Нова книга

Нова книгаБожевільно інтригуючі події міняють себе кадр за кадром. Кожна нова сторінка відкриває захоплюючий, насичений яскравими подіями – світ, з цікавими сюжетними лініями, неочікуваними поворотами, шаленими інтригами. Все це крутиться навколо тебе, огортає ілюзією присутності. Ти стаєш учасником пригод, не відриваючи своє тіло від реальності – твій розум вже давно за гранню усіх буденностей.

Нова книга – нове життя. Кожного разу ти відчуваєш все більше важливих тобі емоцій, зустрічаєш все потрібніших тобі персонажів, які завжди прослизають повз тебе у реальності. Ситуації, від яких перехоплює подих, серце починається битися швидше, гучніше – полонять тебе своєю потрібністю.

Втратити реальність не так вже і важко, не загубити себе при цьому – ось що важливіше. Кожного разу ми викривляємо свій світ ілюзіями, майстерно створеними письменником, зовсім не помічаючи цього або ж впевнено прагнучи цих змін.

А що залишається по завершенню? Безліч запитань народжуються у твоїй голові, все марно кружляючи невідомістю, розбиваючись об скелі незнання – реінкарнуються відповідями, штучно вигаданами власною фантазією. Відкривається болюча язва, ліки від якої – ще одна книга. Ненаситність людської уяви, бажання до знань – ось що справді дає наснаги жити у реальному світі.

Прочитати книгу як ще один кінофільм – без осаду знань і прояву роботи уяви, чи прожити сюжет разом з персонажами, взявши з собою багаж активних роздумів – як пам’ять про цю божевільну пригоду. Який шлях обираєш ти?