Новий компактний ноутбук з сенсорним дисплеєм від Mouse Computer

ноутбук Mouse Computer

ноутбук Mouse ComputerЯпонська фірма під назвою Mouse Computer почала продавати нову модель свого ноутбука LuvBook LB – C100, який має 11,6-дюймовий мультитач-дисплей, який без проблем розпізнає 10 одночасних торкань пальців.

Що стосується моделі процесора, то тут застосований 2-ядерний чіпсет Intel Celeron 1037U, що має тактову частоту 1,8 гігагерців. Також тут встановлена інтегрована відеокарта. Максимальний показник розсіюваної теплової енергії не так вже великий – близько 17 Вт.

У базовій конфігурації ноутбука об’єм “оперативки” складає 8 гігабайт. Крім того, можна купити модель, що має жорсткий диск на 500 гігабайт. У ній швидкість обертання шпинделя складає 5400 оборотів в хвилину. Також тут є SSD накопичувач моделі Intel 520 Series об’ємом 120 Гбайт. Що стосується сенсорного дисплея, то його розширення тут складає 1366х768 пікселів (стандарт для багатьох ноутбуків). До речі, якщо вам потрібні ноутбуки Asus, Acer, HP, Apple, то тут prohtc.com.ua/model/notebooks/ знайдете найбільш ходові моделі.

У корпусі LuvBook LB – C100 є адаптери Bluetooth і Wi – Fi, стандартний контроллер Gigabit Ethernet, облаштування для читання карт формату SD, веб-камера, роз’єми D-Sub і HDMI, а також відразу три порти USB. Габарити нового ноутбука – 300х200х21 мм, а маса – 1,5 кг Вбудований акумулятор може підживлювати ноутбук упродовж 6,1 годин.

Як програмна платформа пристрою використовується Windows 8. Вартість ноутбука в його базовій комплектації складає близько 500 доларів.