Норкова шуба – критерії вибору

Норкова шуба

З приходом зими рідкісна жінка не починає мріяти про шубу.

Найчастіше ті жінки, які вирішуються на придбання норкової шуби, не знають, як правильно її вибирати і на що дивитися в першу чергу. Однак якщо не знати основних критеріїв вибору хутряних виробів, то можна придбати неякісну шубу, яка прослужить дуже мало.

Купуючи норкову шубу треба звернути увагу на її хутро, адже він повинен бути блискучим, хвилясті і переливаються. Якщо хутро не грає і виріб тьмяне і руда, то це говорить нам про те, що хутро можливо неправильно оброблений або його зберігали в невідповідних умовах, тому таку шубу краще не купувати тому, що вона вважається неякісною.

Перед покупкою шуби не забудьте про те, що до неї обов’язково необхідні яскраві аксесуари, і ніякої біжутерії: тільки дорогоцінні прикраси з золота і срібла www.kazka.ua

Також треба подивитися на пружність ворсинок, тому що між ворсом хутра норки є багато повітря, якої здатний зробити шубу дуже пухнастою. Під час розгладження ворсинки на шубі повинні відразу ж повернутися на своє місце, адже якщо ворс хороший, то він буде еластичним і слухняним. Коли покупець захоче його відщипнути, він не зможе цього зробити, а ось якщо ворс почне злипатися і здасться жирним, такий виріб не варто купувати.

Шуба, яка має хорошу повітряний прошарок, буде осінь теплою і красивою. З цієї причини в регіонах, де зими дуже суворі, рекомендується такі норкові шуби.
Коли жінка вирішить придбати фарбовану норку, то перед тим як віддати за неї гроші, їй потрібно буде провести по виробу вологою білою тканиною. Якщо воно змінить свій колір, шуба не якісно пофарбована. При проведенні подібних процедур на тканині не залишиться сліду тільки в тому варіанті, якщо шуба була пофарбована згідно з всіма необхідними правилами.

Вироби, які шиють відомі виробники, які не мають підкладки, тому що їм нема чого приховувати від своїх покупців. Але якщо жінки захоче купити шубу з підкладкою, тоді їй обов’язково треба буде відпороти її краєчок, щоб подивитися на якість зворотного боку шкурки. Шуба, у якій усього кілька швів зі зворотного боку, зможе прослужити тривалий період часу і не втратити свій привабливий початковий вигляд.

Купивши виріб, зшиту з величезної кількості шматочків, потрібно бути готовим до того, що через кілька років воно просто розвезеться. Зазвичай такі шубки робляться з залишків, тому про якість можна і не говорити.

Крім цього, кожен шов на виробі повинен бути рівним. На ньому не повинні бути присутніми стирчать нитки. Адже від надійності швів залежить міцність і довговічність хутряного виробу.

Якщо ви живете в столиці, то без сумніву вас зацікавить каталог шуб з норки в Москві, приємного вам вибору і вдалої покупки!