Смартфони Nokia зможуть міняти фокус в знятих фотографіях

Смартфони Nokia

Смартфони NokiaNokia напередодні, як стало відомо, зробила доступним для скачування і інсталяції новий додаток Refocus. Він, якщо вірити останнім даним, дасть можливість усім власникам будь-яких смартфонів Lumia настроювати фокусування, проте, не як це звикли ми усі, до натиснення на кнопку “сфотографувати”, а вже після того, як фото було не лише зроблено, але і збережено. Доречно зауважити, саме за таким принципом функціонує Lytro. Так, ця камера має можливість коригування фокусної відстані, проте вже постфактум.

Refocus, як відзначається, можливо інсталювати на будь-який смартфон Nokia (на основі системи Windows), в якому наявна технологія “PureView”. При цьому на відміну від Lytro, в якій “постфокусування” робиться лише за допомогою “заліза”, в девайсах Lumia аналогічних результатів можна чекати із задіюванням програмних функцій.

В цілому, можна відмітити, що Refocus працює таким чином, що, проаналізувавши сцену, робить 2 – 8 окремих фотознімків, і пізніше вони “розкладаються по поличках”, тобто зберігаються з прив’язкою до певного об’єкту на зображенні. Проте це ще не усе: в новому додатку є ще одна досить цікава функція, яка надає можливість зробити усе фото чорно-білим, при цьому кольоровими залишаться вибрані місця на знімку.

Наостанок відмітимо, що безпосередньо після наведення фокусування знімок спочатку вирушає в SkyDrive, і лише звідти ви зможете поділитися їм у своєму Facebook, або на інших соцсетях. Для того щоб встановити Refocus, вам знадобиться смартфон на основі Windows Phone 8, і, крім того, оновлення Amber.

P.S. Если вы достаточно активно пользуетесь смартфонов то можете купить чехол для Lumia 1520 обеспечивающий дополнительную защиту гаджету. Это же позволит добавить немного оригинальности девайсу во внешнем виде.