Доісторичні згадки про НЛО на Кримському півострові

НЛО

НЛОНещодавно на Кримському півострові уфологічна експедиція виявила сліди прибульців з інших світів в одній із печер регіону.

Як розповів один із учасників уфологічної експедиції Владислав Конюк – головний уфолог запорізької асоціації вивчення проблем НЛО, на стінах однієї з печер масиву Чатир-Даг були виявлені дуже цікаві малюнки доісторичної епохи. Владислав переконаний, що дані малюнки можна віднести до кам’яного віку. На малюнку зображений певний предмет, котрий за формою нагадую фігуру еліпс, від якого простягаються до землі промені. Цей «еліпс» оточений фігурками, які нагадують зображення людей.

При першому дослідженні було встановлено, що ці чоловічки танцюють навколо зображення НЛО, проте після детальнішого вивчення малюнків, вчені прийшли згоди, що чоловічки просто стоять навколішках. Це може свідчити про те, що вони поклонялися цьому непізнанному літаючому об’єкту.

Крім цих дивних малюнків експедиція також змогла на власні очі переконатись у справжності НЛО. Деякі учасники бачили два непізнанні об’єкти. Один був форми «літаючого стрижня» інший «ромба».

P.S. Компания “Мир тележек” предлагает различные виды тележек и колесиков к ним. Тележки грузовые могут пригодиться при различного рода работах, есть также садовые, бытовые – в зависимости от задач.