Nike займеться створенням фітнес додатків для годинника iWatch

Nike iWatch

Nike iWatchСтало відомо, що Nike згортає виробництво свого смарт браслета для фітнеса FuelBand. Найбільш вірогідною причиною прийнятого рішення, за словами Cnet, виявився вихід аналога від Apple, який очікується цього року.

У компанії також підтвердили дані про звільнення співробітників команди по розробці спортивних цифрових технологій. Nike також згорнула заплановану під осінь тоншу FuelBand.

Аналітики вважають, що виробник почав призупиняти розробки своїх проектів ношених пристроїв для того, щоб брати участь в створенні годинника iWatch. Окремо говориться, що компанія сконцентрується на створенні пакету додатків для iWatch.

Майбутні додатки Nike орієнтуватимуться передусім на iWacth, і це можна пояснити тим, що в раді її директорів знаходиться і Тім Кук, який у складі керівництва Nike ще з 2005 року. Також не варто забувати про наявність зв’язки між компаніями. Програми в допомогу спортсменам можуть з’явиться і на інші платформи.

За неофіційними джерелами, смарт-годинник Apple функціонуватиме на останній системі iOS 8 і вони приділятимуть увагу ряду фітнес-функцій: запису пройдених кілометрів і спалених калорій. Кінець кінцем, Nike зможе залишити Apple розробки апаратних компонентів, а сама займеться створенням ПЗ. Компанія зможе зосередитись на поєднанні своїх нових кросівок http://walkers.com.ua/c35-free_run та функіональності годинника iWatch.

Apple дуже сильно сподівається на свій “розумний” годинник. Взимку 2014 року, в інтернеті з’явилися дані, що iWatch створюються для фітнес-цілей і турботи про здоров’якористувача. Пристрій збиратиме дані після загальної активності власника і його життєвих показників. Що включає пройдену відстань, кров’яний тиск, витрачені калорії і сердечний ритм.