Гра Need for Speed Most Wanted для PC

Need for Speed Most Wanted для PC

Need for Speed Most Wanted для PCНа момент виходу Need for Speed Most Wanted жодна сучасна гоночна гра не могла похвалитися тим, що суперниками у гравця в ній були не інші гравці, а справжнісінькі поліцейські. І це без сумніву було великою родзинкою цього гоночного симулятора, адже кому не хотілося позмагатися в швидкості і спритності з вартою правопорядку?

А гра Need for Speed Most Wanted, якраз і дала цю можливість – так що упродовж усіх перегонів вам протистоятиме поліція. Тому тепер кожна гонка для вас може закінчитися не лише завойованим трофеєм, але і навіть великим штрафом, арештом і конфіскацією машини, загалом, все реально, як і в житті.

А у випадку вже дуже сильно невдалого заїзду, доведеться розпочинати майже все з нуля, і наново працювати над своєю машиною, що б її поліпшити. Окрім цього, відносно попередніх частин, в Need for Speed Most Wanted, з’явився новий цікавий режим, під час якого час буде на певний період, сповільнюватися, прямо як в незабутній Матриці.

Так що в цій грі, яка вже давно стала класикою серед аркад перегонів, ви знайдете багато нового, що зробить кожну гонку просто незабутньою. Тому, навіть зовсім не дивно, що Need for Speed Most Wanted, була відтворена на усіх наявних зараз ігрових платформах: починаючи від ігрових приставок і закінчуючи персональним комп’ютером. І, крім того, ця гра була такою популярною, що у неї навіть рімейк згодом вийшов, чим похвалитися можуть дуже не багато ігор

P.S. Вообще серия NFS одна из самых стабильный во всей современной истории компьютерных игр, из года в год выходит новый релиз, который многие пользователи с нетерпением ждут. Игры на PC конечно же меняются со временем, появляется новая крутая графика, добавляются социальные возможности и общение между игроками. Все это делает мир гейминга все более захватывающим.