Незвичайний відпочинок на медовий місяць

медовий місяць

медовий місяцьКолись весільні подорожі, проведені в буквальному сенсі «на колесах» вважалося небувалою розкішшю для знатних людей Європи. Сьогодні можна пройти по тим же самим маршрутом і відчути переповнює душу захват, завдяки красі салонів, кращому обслуговуванню і новизні вражень, які люди отримували кілька століть тому.

На даний момент через залізничну мережу або туристичну фірму, приміром, Бібліо Глобус , можна підібрати відповідний експрес класу de luxe. Вони курсують у рамках країни або по містах Європи. Один з найвідоміших експресів – The Venice Simplon-Orient-Express забезпечує комфортний переїзд із Лондона до Венеції, проробляючи шлях через всю Європу. Потяги азіатських залізничних колій пропонують молодятам здійснити незабутню подорож по Сходу. «Палац на колесах» зовні і зсередини оснащений за останнім словом техніки і оформлений в національному стилі.

Крім відпочинку на колесах, у молодят є унікальна можливість орендувати літак на цілий день і разом зі своїми дорогими гостями парити над містом і розпивати шампанське. Для літака немає ніяких боргових обмежень. Повечерявши в Парижі, ви з легкістю можете переміститися на який-небудь відокремлений острів або в один із замків Шотландії. Сьогодні зіграти весілля в небі – так само реально, як і зареєструвати шлюб на землі. Небесні екіпажі оснащені всім самим необхідним і навіть спальнею для наречених людей. По прильоту, весільний кабріолет супроводжує пару в кращий готельний номер обраного ними готелю. Таке весілля і медовий місяць надовго залишиться в пам’яті гостей і головних дійових осіб заходу.

Туристичні фірми, в тому числі і Анекс Тур пропонують тури по всьому світу. Медовий місяць стане для вас незабутнім. Розсікаючи по хвилях на ультрасучасної яхті, ви зможете насолодитися усіма красотами ласкавого моря. Напрямок та панорамні види вибирають винуватці торжества. Яхта – не тільки засіб пересування, але й першокласний готель для закоханих, перша шлюбна ніч в якому запам’ятається на все життя.

Як ви бачите, сьогодні туризм може запропонувати багато чого. Буквально десять років тому про такі можливості ми і мріяти не могли, але прогрес робить свою справу. Перед тим як вибрати для себе цікавий тур, перегляньте списки популярних тур-операторів, які зможуть запропонувати високу якість сервісу і оптимальні ціни.

P.S. Кстати, одним из последних веяний является проведения гуляний на воде, тем более что аренда теплохода в Киеве сейчас относительно доступная услуга – можно бронировать для дней рождений или тех же свадеб.