Історія гурта «Не Zважай» та альбом «Час лікує»

Час лікує

Час лікуєГурт «Не Zважай» був заснований 28 червня 2011 року. Засновниками є Коля Нейк і Макс Ремел. Ідея створення гурту була цікавою. Якось хлопці йшли пізно додому і наспівували пісні не дуже відомого гурту НВВ(На Відміну Від). Обравши пісню, вони вирішили виконати її. Все вийшло з першого разу і тут одночасно двоє запалили ідеєю створити свій власний гурт.

Назви перебирали довго. Однією із назв була «Нам Все Одно». Була навіть написана пісня «Нам все одно», але на їхню думку вона була поганою (До речі, пізніше вона була переписана, і на данний момент вже готова до запису). І ось, коли хлопці вийшли з друзями прогулятись містом, одного з друзів вони так і не дочекались, тоді Макс сказав «не зважай», дожене. Так і була створена назва цього гурту. Апаратури професійної не було, коштів на запис в студії звукозапису не було. Тому вони вирішили записуватись за допомогою спеціальних комп’ютерних програм, мікрофону (який вони придбали). Місце запису – звичайна кімната.

Перший був записаний інтернет-сингл під назвою «Ми справжні» 2011 року. Було випущено багато пісень поза альбомом. Випущений альбом «Час лікує» 2012 року, в якому 14 треків. Скачати реліз та пісні можна на ех.юа.

Трекліст:
1. Intro
2. Skit 1
3. Час лікує
4. Skit 2
5. Fuck Off
6. Підйом
7, Вже не разом (Short version)
8. Мicце пiд сонцем
9. Пiдйом (Remix)
10. Не все так страшно
11. Живи спокiйно (Сut version)
12. Не все так страшно (Acоustic version)
13. Остання справа
14. Outro