Новий дизайн MOLODI

Постійні читачі помітять, що від сьогодні на сайті змінено дизайн. Попередній добре відслужив свій термін і вже встиг морально застаріти. Я хотів дотягнути оновлення до осені, але з приходом літа завжди хочеться чогось нового. Не даремно кажуть, що літо – це окреме життя. На пошуки даного дизайну було витрачено декілька днів, а до того ще багато часу в роздумах про зовнішній вигляд сайту.

Разом з новим дизайном з’явилась нова категорія: “Креатив“. Там тебе очікує безліч цікавих матеріалів і до того ж щоденно! Попереду ще багато цікавого!

Не забувай, що кожен бажаючий може долучитись до публікації власних статей. Щоб додати матеріал на сайт, ознайомся з нескладною інструкцією на сторінці публікуй. До речі, в нас постійні автори отримують винагородження за вклад у розвиток проекту, але не став матеріальне за ціль!

Підписуйся на оновлення журналу в соціальних мережах, що дозволить тобі миттєво отримувати нові публікації на сайті та спілкуватись з авторами та прихильниками проекту:

Наш twitter
Сторінка на facebook
Публічна сторінка вконтакті

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • Гарний дизайн! Світлий та приємний

 • Divital

  Мені дуже подобається!!!! Зручний)

  • Діанка

   то я – Діанка)

   • Дякую, Діанка! :)

 • Anonymous

  Дерево в меню категорій незбалансоване. Зараз в моїй опері відображається два рядки, в другому лише один пункт “інше, з якого випадає ще меню. Пропоную забрати випадаючі меню взагалі – це страшенно незручно.  

  • А можеш скрін зробити, бо в мене в опері все нормально.