Не відставайте від часу

навчання

навчанняНавчання стоїть на місці. Тобто я хочу цим сказати що все змінюється в світі, а система шкіл, коледжів, інститутів залишилася такою ж, як була колись. В світі з’явилося багато чого нового наприклад: машини, будинки, мобільні телефони, комп’ютери, телевізори і т.д. Чи могли наші пращури знати що колись буде такий світ? Ні звичайно. Вони і не догадувалися що буде після їхньої смерті, так і ми не знаємо, що буде коли ми помремо.

Наші дідусі і бабусі ходили до школи і вчилися там. Але подумайте тільки, це було не одну сотню років тому, з того часу змінилося в більшості все. Подивитися тільки яким став світ. Нова техніка, нові ліки, майже з кожним днем люди досягають все більше і більше. Але шкільна система залишилася такою як була.

В більшості батьки говорять дітям ти повинен ходити до школи, і вчитися добре, щоб отримати гарну освіту, і працювати на “когось”. Але так ж не правильно, подивитись тільки на Білла Гейтса, покинувшого Гарвард, він заснував Майкрософт, і на цей час майже сама багатіша людина в Америці, а йому 51 рік.

Цим я хочу сказати що навчання в школі чи інституті майже не залежить від розміру вашого гаманця. Люди стають багатими не від навчання а від простої ідеї, яка може змінити їхнє життя. Звичайно для реалізації цієї ідеї треба буде багато працювати але головне не боятисі відійти від стандартної “правильної” системи навчання “школа – інститут”, яка в наш час зовсім нічого не гарантує майбутньому випускнику – ні високооплачуваної роботи, ні сучасних знаннь.

P.S. В наше время все чаще начали заказывать мебель у специальных компаний-производителей напрямую потому как мебель на заказ часто оказывается более высокого качества и что главное ниже в цене.

 • >>> “В більшості батьки говорять дітям ти повинен ходити до школи, і вчитися добре,”
  Тут вам треба визначитись, чи ви хочете використати пряму мову (і взяти відповідне речення в лапки), чи таки непряму, і написати замість “дітям ти повинен” “дітям, що вони повинні”. Можу вам ще кільканадцять помилок показати за додаткову винагороду.

  Тепер риторичне запитання: Чи зміг би Білл Гейтс покинути Гарвард, якби він до того отримав не надто гарну освіту в школі? Підказую, що для того аби Гарвард покинути, треба туди спочатку попасти.

  Так, люди стають багатшими не від навчання, а від вміння застосовувати набуті знання. І так, школа ще не гарантує сучасних знаннь (це слово, до речі, треба писати з однією “н”), але там принаймі повинні казати, що ніхто не пише “самий багатший”, бо правильно писати “найбагатший”.

  Але не переживайте, раз ми в Україні, то за моїми спостереженнями, матсподівання успіху у вас куди більше ніж в мене. Ви може навіть станете президентом, чи міністром.

  P.S. Щось я трохи злий сьогодні, але то пройде, не переживайте. :)

  • йож

   ))
    ашопоробиш, шкільна система…. 
   та афтар маладєсс – сам … і другим допопмагає!

   сарказм улибнув
   чи то посміхнув