Необхідність впровадження нетрадиційних джерел енергії

нетрадиційні джерела енергії

нетрадиційні джерела енергіїПереважна більшість людей, що мешкають на нашій планеті, ті, хто професійно займаються енергетикою та її проблемами, та ті, хто майже не мають до неї відношення, чули про нетрадиційні поновлювальні джерела енергії. Сьогодні зрозуміло, що запаси нафти, газу та вугілля невпинно зменшуються з кожним роком і шанси знайти нові великі родовища мінімальні.

У той же час потреби людства у тепловій, електричній енергії та паливі зростають у геометричній прогресії. Кожен день мільйони приладів по всьому світу віл кухонних приладів чи то блендер moulinex або холодильники закінчуючи телевізорами, освітленням, комп’ютерами – все це споживає величезну кільтість енергії. Стан навколишнього середовища невпинно погіршується через викиди СО2, фріону та багатьох інших шкідливих газів. Поява озонових дір та глобальне потепління може поставити людство на грань катастрофи.

Цілі території на Північному та Південному полюсах можуть опинитися під впливом дуже шкідливих ультрафіолетових променів, що задасть величезну шкоду всьому живому, в тому числі і людині. Вже зараз кордон озонових дір наближається до південних регіонів Аргентини та Чілі. А підвищення середньорічної температури повітря на планеті на 1°С (що і буде глобальним потеплінням) викличе за собою таїння льоду в Арктиці та Антарктиці, що призведе до затоплення великих територій(зокрема, може піти під воду Великобританія, Ісландія, Ірландія та багато інших острівних держав), засухи на екваторі(умови для життя людей стануть неможливими), зміні кліматичних зон(наприклад, Донецьк може опинитися у субекваторіальній зоні) тощо.

Все це може стати реальністю, якщо не будуть прийняті реальні(!) кроки по вирішенню цих можливих проблем недалекого майбутнього. І впровадження нетрадиційних поновлювальних екологічно чистих джерел енергії повинно стати пріоритетним напрямком розвитку енергетики всіх без винятку держав світу. Нетрадиційна енергетика – наше майбутнє! Ми повинні це зрозуміти.

Звичайно не все так безхмарно і ніхто не заперечує того, що і нетрадиційна енергетика має свої недоліки. Проте на сьогоднішній день це буде кращим рішенням глобальних енергетичних(і не тільки) проблем людства.