Неточний гіроскоп iPhone 5s – скарги користувачів

iPhone 5s

iPhone 5sНемало щасливих володарів останньої лінійки iPhone виявило некоректність роботи гіроскопа у своїх пристроях. Швидше за все, цей баг є масовий, просто не усі користувачі цікавляться максимум можливостей свого апарату.

Ті ж, хто звик вивчати свій мобільник досконально, у більшості своїй відмічають, що в iPhone 5s, гіроскоп відкалібрований незадовільно, і взагалі, пристрої неправильно визначають своє положення в просторі – максимальна погрішність складає 8 градусів, а у більшості випадків – коливається в межах 3-4 градусів.

Група користувачів-ентузіастів розповсюдила в Інтернеті порівняльні знімки iPhone з “яблучними” представниками смартфонного сімейства попереднього покоління. В ході експерименту було наочно показано, що широко рекламовані iPhone 5s постійно показують некоректні результати. Частина користувачів пішли на відчайдушний крок – протестували десятки нових пристроїв в магазинах – у результаті встановлено, що абсолютно усі вони погано відкалібровані.

Також власники новітнього яблучного смартфону поголовно скаржаться на дуже слабкий компас. Для любителів ігор, де застосовується гіроскоп, це кошмар – з погано відрегульованим датчиком вони постійно гальмують і збиваються. У самій же Apple на ці скарги користувачів доки офіційно ніяк не відреагували.

P.S. Если вы хотите придать “свежести” своей более старой версии iphone, то печать на чехлах для iPhone отличный способ это сделать. Причем вы можете нанести любое изображение.