У нестандартній зовнішності є своя “родзинка”

зовнішність

зовнішністьЗа статистикою – 80 відсотків жінок та 40 відсотків чоловіків чимось незадоволені у своїй зовнішності. А чи можна боротися із власною  нелюбов’ю до себе? Адже часто незадоволення собою, невміння орієнтуватися у житті ми зазвичай “списуємо” на те, що здається нам більш наочним – на свою зовнішність. У психології це  називається принципом компенсації. Замість того, щоби почати працювати над собою і провести, як кажуть, переоцінку цінностей, ми починаємо в усьому звинувачувати свій довгий ніс або не ідеальні ноги, так би мовити, “перекладаючи” на них відповідальність за усі невдачі – адже так простіше. А депресія тим часом нікуди не тікає, проте – починає пишно квітувати комплекс неповноцінності…    Отже, що ж робити?  – Починати працювати над собою!

1. По-перше, психологи радять сісти на таку собі “розумову дієту”. Методично спробуйте відучити себе “пережовувати” образи від малознайомих людей. Підозрілість – наш головний ворог. Просто дайте собі жорстку установку не звертати уваги на негативні репліки.

2. Сміливіше спілкуйтеся з людьми. Адже оточення сприймає нас так, як ми себе “подаємо”. І навіть найкрасивіша рохля та мямля неодмінно програють особі із живим розумом та почуттям гумору.

3. Позбавтесь стереотипу, що ваша значущість залежить від довжини ніг та розміру бюста. Привабити когось ногами від “корінних зубів” можна, а от утримати – навряд чи. Ключ до успіху – у гідній самооцінці та впевненості у собі.

4. І нарешті, порада четверта і остання. Спробуйте подивитись на свої недоліки з іншого боку. Можливо, що саме у них – ваша прихована родзинка? Адже наші недоліки – це часточка того, що вирізняє нас з-поміж інших. Бо інколи трапляється, що зробивши собі “нові” губи або змінивши розріз очей – людина просто втрачає індивідуальність.

P.S. Дабы решить свои какие-то проблемы иногда приходится прибегать к услугам враче, психотерапия помогает человеку разобраться в себе и своих комплексах или жизненных сложностях.