Несе чорта у гості

29 Квітня 2010 року у Страсбурзі Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) схвалила документи про забезпечення прав представників ЛГБТ груп: Резолюцію № 1728 і Рекомендацію № 1915 під назвою «Дискримінація на основі сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності»

Документ розглядався з кінця січня і тільки в квітні здобув більшість голосів (51 – «за», «проти» – 25, 5 – «утрималося»)

У голосуванні приймала участь українська делигація у складі 12 нардепів, серед яких Ольга Герасимюк, Петр Симоненко, Оксана Білозір, Григорій Омельченко.

ПАРЄ – це консультативний орган Європейської спільноти і його рішення законодавчої сили не мають, але саме на її засіданнях обговорюються актуальні проблеми Європейського політичного життя.

Рекомендації Ассамблеї спрямовані на розширення прав ЛГБТ країн-членів Ради Європи, як то права на заключення одностатевих шлюбів, наділення батьківських прав обох партнерів, одному з яких належить дитина; прийняття спеціального законодавства, що забезпечить права трансгендерів

Проблема розладу суспільної моралі та питання сексуальної самоіндифікації давно є взаємозалежними. Зі збільшення кількості представників ЛГБТ груп зростають прояви ненависті та нетерпимості по відношенню до їх представників. Ідеї та спосіб життя сексуальних меншинств розглядаються як інструменти порушення нормального психофізіологічного розвитку нації. До здобутків нетрадиційного кохання відносять появу сніду, спотворення статевого виховання і сімейних цінностей, погіршення демографічної ситуації тощо.

Особистості, що за власним самовідчуттям не вписуються у канони суспільної моралі, є соціально незахищеними у своїх правах через правозахисні механізми держави. В той же час вони, за своїм положення є повноцінними громадянами: народжуються, споживають, здобувають освіту, отримають документи, платять податки тощо. Зневажливе та навіть агресивне ставлення до ЛГБТ простежується серед політиків та, насамперед, православних церковних діячів.

Геніальна українська співачка та блискучий народний депутат трьох скликань, за сумісництвом гомофоб, Оксана Білозір: «Гомосексуалізм – це повна духовна деградація, розлад етичних та моральних цінностей. Це не допустимо.»

Протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального інформаційно-професійного відділу Української Православної церкви: «Спроби надати одностороннім сексуальном стосункам такий самий статус як шлюбу між чоловіком і жінкою є викривленням суспільної моралі і ще однією спробою легалізувати гріх. Біблія називає одностатеві сексуальні стосунки огидними і неприродними.»

А вони висловлюють думку переважної більшості нас з вами, оскільки наділені відповідними повноваженями.

Гомосексуалізм – це не розлад цінностей, а побіги нової етики та духовності. Можливо нижчих за ранжиром, можливо розпустних та лякаючих,але тимчасових. Гомосексуалізм – це випробовування для людини нової єтики та моральності – людини прагматичної та в міру егоїстичної. Водночас гомосексуаліз – це акупунктура сьогоднішнім традиційним поглядам на інститут сім»ї. Якщо зявляеться навязлива альтернатива існуючим поглядам – вони застаріли і потребують заміни або переосмислення.

Невідступне дотримання вікових мудрощів записаних у Біблії, яка категорично засуджує гомосексуалізм, не вбачається серйозним аргументом заперечення. Авторитет Біблії не раз і не два зазнава болючих ударів від машин державного механізму, чиї постанови суперечили Святому Писанню. Наприклад, православні християни навіть не звертають увагу на те, що апостол Павло у своєму посланні коріфнянам називає повторне одруження гріхом. Кому від цього погано? Нікому. Православне суспільство, пропагуючи терпімість, так само витримає і легалізацію одностатевих шлюбів.

Перш за все необхідно розрізнити поняття «гомосексуалізм» та «гомосексуаліст». Виражаючи свою негативне ставлення до гомосексуалізму, людина висловлює свою особисту думку щодо суспільного явища – це її право і воно святе. А засудження гомосексуаліста – це вже посягання на його свободи і є неприпустимим. На цьому необхідно наголошувати. Прийняття гомосексуалізму на законодавчому рівні відіграє роль відра холодної води на гарячі голови громадян.

Втративши, через нову порцію манни небесної, розсудливість та витримку гомосексуалісти показово почнуть демонструвати свої правові здобутки: одруживатися, всиновлювати дітей, проводити свої гей-паради та фестивалі. Привселюдні пестощі стануть шматком червоної тканини для дикого бика-гетеросексуала. Здавалося б вихід простий: не подобаеться – не звертай уваги, а якщо і попри це виникає дискомфорт та роздратування – пряма дорога вам до психолога, лікуватися і боротися з власними комплексами. Але картина трохи інакша. Ну неможливо прийняти соціальне явище вцілому, якщо його окремі складові(геї) викликають хворобливий розлад психіки. Діяти треба індуктивно, долаючи комплекси, виховувати толерантне ставлення до культур гомосексуалів. Перед богом усі рівні – і це дійсно розумна річ у Біблії.

Павло Кашир

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.