Несе чорта у гості

29 Квітня 2010 року у Страсбурзі Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) схвалила документи про забезпечення прав представників ЛГБТ груп: Резолюцію № 1728 і Рекомендацію № 1915 під назвою «Дискримінація на основі сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності»

Документ розглядався з кінця січня і тільки в квітні здобув більшість голосів (51 – «за», «проти» – 25, 5 – «утрималося»)

У голосуванні приймала участь українська делигація у складі 12 нардепів, серед яких Ольга Герасимюк, Петр Симоненко, Оксана Білозір, Григорій Омельченко.

ПАРЄ – це консультативний орган Європейської спільноти і його рішення законодавчої сили не мають, але саме на її засіданнях обговорюються актуальні проблеми Європейського політичного життя.

Рекомендації Ассамблеї спрямовані на розширення прав ЛГБТ країн-членів Ради Європи, як то права на заключення одностатевих шлюбів, наділення батьківських прав обох партнерів, одному з яких належить дитина; прийняття спеціального законодавства, що забезпечить права трансгендерів

Проблема розладу суспільної моралі та питання сексуальної самоіндифікації давно є взаємозалежними. Зі збільшення кількості представників ЛГБТ груп зростають прояви ненависті та нетерпимості по відношенню до їх представників. Ідеї та спосіб життя сексуальних меншинств розглядаються як інструменти порушення нормального психофізіологічного розвитку нації. До здобутків нетрадиційного кохання відносять появу сніду, спотворення статевого виховання і сімейних цінностей, погіршення демографічної ситуації тощо.

Особистості, що за власним самовідчуттям не вписуються у канони суспільної моралі, є соціально незахищеними у своїх правах через правозахисні механізми держави. В той же час вони, за своїм положення є повноцінними громадянами: народжуються, споживають, здобувають освіту, отримають документи, платять податки тощо. Зневажливе та навіть агресивне ставлення до ЛГБТ простежується серед політиків та, насамперед, православних церковних діячів.

Геніальна українська співачка та блискучий народний депутат трьох скликань, за сумісництвом гомофоб, Оксана Білозір: «Гомосексуалізм – це повна духовна деградація, розлад етичних та моральних цінностей. Це не допустимо.»

Протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального інформаційно-професійного відділу Української Православної церкви: «Спроби надати одностороннім сексуальном стосункам такий самий статус як шлюбу між чоловіком і жінкою є викривленням суспільної моралі і ще однією спробою легалізувати гріх. Біблія називає одностатеві сексуальні стосунки огидними і неприродними.»

А вони висловлюють думку переважної більшості нас з вами, оскільки наділені відповідними повноваженями.

Гомосексуалізм – це не розлад цінностей, а побіги нової етики та духовності. Можливо нижчих за ранжиром, можливо розпустних та лякаючих,але тимчасових. Гомосексуалізм – це випробовування для людини нової єтики та моральності – людини прагматичної та в міру егоїстичної. Водночас гомосексуаліз – це акупунктура сьогоднішнім традиційним поглядам на інститут сім»ї. Якщо зявляеться навязлива альтернатива існуючим поглядам – вони застаріли і потребують заміни або переосмислення.

Невідступне дотримання вікових мудрощів записаних у Біблії, яка категорично засуджує гомосексуалізм, не вбачається серйозним аргументом заперечення. Авторитет Біблії не раз і не два зазнава болючих ударів від машин державного механізму, чиї постанови суперечили Святому Писанню. Наприклад, православні християни навіть не звертають увагу на те, що апостол Павло у своєму посланні коріфнянам називає повторне одруження гріхом. Кому від цього погано? Нікому. Православне суспільство, пропагуючи терпімість, так само витримає і легалізацію одностатевих шлюбів.

Перш за все необхідно розрізнити поняття «гомосексуалізм» та «гомосексуаліст». Виражаючи свою негативне ставлення до гомосексуалізму, людина висловлює свою особисту думку щодо суспільного явища – це її право і воно святе. А засудження гомосексуаліста – це вже посягання на його свободи і є неприпустимим. На цьому необхідно наголошувати. Прийняття гомосексуалізму на законодавчому рівні відіграє роль відра холодної води на гарячі голови громадян.

Втративши, через нову порцію манни небесної, розсудливість та витримку гомосексуалісти показово почнуть демонструвати свої правові здобутки: одруживатися, всиновлювати дітей, проводити свої гей-паради та фестивалі. Привселюдні пестощі стануть шматком червоної тканини для дикого бика-гетеросексуала. Здавалося б вихід простий: не подобаеться – не звертай уваги, а якщо і попри це виникає дискомфорт та роздратування – пряма дорога вам до психолога, лікуватися і боротися з власними комплексами. Але картина трохи інакша. Ну неможливо прийняти соціальне явище вцілому, якщо його окремі складові(геї) викликають хворобливий розлад психіки. Діяти треба індуктивно, долаючи комплекси, виховувати толерантне ставлення до культур гомосексуалів. Перед богом усі рівні – і це дійсно розумна річ у Біблії.

Павло Кашир

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • настя

  хоч би помилки повиправляли…(

 • Діанка

  Я от намагалась зрозуміти позицію автора статті. То Ви “за” чи “проти” узаконення гомосексуалізму?

  Я проти. Вважаю, що стосунки такого типу не можуть бути на одному рівні з стосунками жінки і чоловіка. А якщо його узаконять, то це стане нормальним використовувати у рекламі речі подібного характеру і наші діти ростимуть з усвідомленням, що коли чоловік т***** чоловіка (чи жінка – жінку) – то це абсолютно природні речі. Я поважаю право кожної людини на її особисте життя. І те, що роблять ці люди у своїх домах, за замкнутими дверима – це їх справа. Проте узаконити це і дозволити їм виставляти свої стосунки на показ – це аморально і огидно, на мою думку.

 • Юрий Сhel

  Потужно, стаття просто супер, особливо:
  “Гомосексуалізм – це не розлад цінностей, а побіги нової етики та духовності”
  Це ж треба додуматись, геніально!
  А педофілію тоді можна назвати побігами нових напрямів у вихованні…
  еммм… і ще одне коли вже про Бога пишеш, то пиши з великої букви, а взагалі краще не вживай Його імені в таких статтях, бо навіть мене якось перекосило.

 • Кашир

  Дякую за критику. А помилки, то є результат моєї неуважності і поспіху.)
  Діано, ви абсолютно праві.Я теж важко сприймаю публічні прояви нетрадиційних ніжностей але ставлюся до цього терпляче, чого всім раджу.
  А вам, пане Юрію, потрібно читати не тільки першу і останню фрази абзацу.
  Видираючи окремі фрази, ви викривлюете контекст і не вірно сприймаете текст вцілому.
  За Бога (так краще?) прощу вибачення у найбільш набожних.
  цілую люблю.

 • Воробйов Роман

  Красиві та розумні жінки в середні віки теж вважалися аморальністю і гріховністю. В СРСР злочином вважався патріотизм у будь-якому прояві. С різні часи кульовими «страшилами» ставали місіонери, руді, капіталісти, блондинки і тд. Наше світобачення диктує нам наші ж стереотипи або ж просто законсервоване, закомплексоване виховання. Так?

  Заборона на це з боку держави є порушення прав і свобод людини. Людина має право бути таким, яким вважає за потрібне (демократія, як не як).

  Гомосексуалісти такі ж люди, як і всі інші, так само можуть виявитися як лайном, так і прекрасною людиною. Просто вони вибрали відмінний об’єкт любві.

 • Юрий Сhel

  Що ж я викривив?
  Пропагування нормального відношення до збочення?
  Я не набожний, я прагматик і я не розумію і не буду розуміти це як нормальну річ. Це називається результат соціального психозу, а не нормальні відносини, чи чоловік може народити дитину?
  Якщо може, тоді я міняю свої погляди і наперед мої вибачення, але якщо ні то хоча б поясніть контекст статті і що ви в ній обстоюєте, бо якось починається із засудження гомосексуалізму і плавно переходить до:

  “Діяти треба індуктивно, долаючи комплекси, виховувати толерантне ставлення до культур гомосексуалів.”

  Це типу як:
  – тату а чого дяді цілуються?
  – бо вони так хочуть, це їх право.
  – я також так хочу
  – та будь-ласка…

  так нормально?

 • Діанка

  Юрій, я Вас підтримую. Як уявлю, що мій братик (або мої майбутні діти) відносимуться до нетрадиційних стосунків нормально аж мороз по шкірі. Нехай роблять що хочуть вдома, подалі від громадських місць – це їхнє право. Але узаконити і змусити людей сприймати це як належне – ненормально. І як вже на те пішло…. тваринний світ (я кажу про найбільш наближених до нас істот) такого собі не дозволяє, хоча вони і примітивніші за нас.

 • Дозвольте і мені висказати свою думку. Але я буду на конкретних прикладах її викладати, бо ваші теоретичні викладки змушують мене напружуватись більше, ніж воно того потребує.

  Отже, скажімо Вася одного разу зрозумів, що йому більше подобаються хлопці, а не дівчата. Якщо він виріс в нормальному (стандартному середовищі), йому має бути соромно. Тут два варіанти – або він проживе нещасливе життя, постійно стримуючи свої сексуальні пориви до гомосексуалізму, або все ж таки дозволить собі розкритися.

  Беремо останній вариант (бо з першим все ясно). Людина знайшла спосіб зробити себе щасливою – це чудово. Тоді пєдік Вася розвиває свої сексуальні контакти і врешті-решт таки стає щасливим. Але отут виникає для мене моральне питання – ну пєдік Вася, ну ти ж розумієш що це не дуже, гм, правильно, так? Тому будь ласочка, пєдік Вася, не треба вдягатися як дівчинка і бігати навшпиньках за своїм втікаючим собачкою (власними очами бачив таку ситуацію у Сімеїзі минулого року). Ти пєдік – окей, але залишайся Чоловіком. І якщо ти пєдік – то вже ж, розумій, що дітей в тебе не буде і не треба їх усиновлювати.

  З такої точки зору – якщо вони хочуть мати право оженитися – нехай. Це їм можна дозволити. Якщо саме це розуміється під узаконенням. Нащо обмежувати людей. Гей-клуби, гей-сайти – окей. Але НЕ метросексуалізм і публічний пидарасізм. Якщо це справжнє кохання, то його навіть гетеросексуальні пари не так афішують, як пєдікі.

  А взагалі-то я до чого веду – геть Андре Тана.

 • Юрий Сhel

  Ця стаття один із прикладів того, як розмивають цінності нашого народу.
  Я поважаю прогрес, але не божевілля!
  Ця стаття пропагування божевілля і, як не дивно, ця стаття необхідна.
  Це не помилка, такі статті необхідні, щоб на їх основі показати брехню в повному світлі, бо коли хтось називає божевілля нормою, то ваше(всіх тих хто розуміє цей абсурд) завдання використати всі свої знання і вміння, щоб висвітлити цей абсурд всім іншим, щоб кожен читач, прочитавши ваш коментар після статті, безперечно переконався в безглуздості і абсурдності написаної статті.
  Тоді такі речі не будуть сприйматись як норма. тоді проти них буде правда а не безнадійне мовчання.
  Статистика крихка річ, і це один із ударів по ній, бо із ста читачів для себе дев’яносто назвуть це абсурдом і без ваших слів, ще дев’ять приймуть за норму і один скаже “це ж круто!”. І так поволі відсоток буде хилитись в сторону абсурду, коли більшість буде вважати гомосексуалізм нормою, а тих хто побачить абсурд буде порівну з тими, хто цей абсурд назве щирою правдою.
  Якщо ж ви покажете словом цей абсурд наізнанку із всіх його сторін, і зробите це правдиво і толково, то із ста читачів лиш один тихо промовчить про написане в цій статті, дев’ять назве це абсурдом, а тих дев’яносто, побачивши правду в ваших словах і наглу брехню пропаганди озляться на таке безсоромне втирання і скажуть впевнено ні таким речам як в цій от статті.
  відвойовуйте правду, це те що має кожен, робіть це правильно і ніхто не матиме права замалювати написане гуманізмом чи правом. Коли ви правильно розкриєте суть брехливої пропаганди, ваші слова стануть правдою для кожного хто їх прочитав і після них всяка брехня буде просто водою.
  Це не тяжка робота, але щоб правильно і безвідступно відстоювати правду не вистачить триповерхових матів, точніше вони тут не допоможуть, тут
  потрібні будуть доступні для кожного правда і суть, які доведеться знайти.
  Коли побачите правду, додайте свою і підсильте те що було сказано, коли побачите брехню, не стійте, а покажіть її суть.
  Тут не треба бути генієм, достатньо розуміти до чого веде брехня, бачити її наскрізь і бити її правдиво й толково, не жаліючи.
  Шукайте, знаходьте і дійте, я не жартома і не від гарного настрою кажу, що слово це велика сила – одні слова руйнують бажання щось робити, щось творити, іноді навпаки вселяють надію і бажання жити.
  Робіть все щоб хотілося жити, робіть це з малого, тоді зможете зробити велике.
  В завершення про гомосексуалізм:
  Нація складається з людей, але будується із сімей, бо лише сім’я може дати нове життя, і не просто нове життя, а виховання із дитини людину, яка в майбутньому створить свою сім’ю і передасть своє життя далі.
  коротко кажучи сім’я це те, по чому наносять удар такі статті.
  Суть статті не в тому, що хтось щось узаконить(навіть якщо узаконить суть не в цьому), а в тому, що ввимивається бачення проблеми, бо якщо в нормальному суспільстві цих “новаторів” культурно(можна і ногами!) змушують заховати своє новаторство за сім замків власної хати, то в суспільстві прополосканому закликами “гомоксексуалізм це норма” такі люди будуть красуватись в парках культури і тому подібне, але тут мова навіть не про естетику і норми, а про той таки приклад, який приймуть діти.
  Чому? Бо в нормальному випадку такій парочці руками і ногами покажуть місця де можна цим займатись, а в даному випадку все зводиться до норми, до тих самих:
  “- я також так хочу
  – та будь-ласка…”

  Сорі що багато, але останнім часом бачу, як нам втирають всяку дурню і багато хто в неї починає вірити, і від цього не вистачає ні зла ні слів, сьогодні вистачило і того і іншого. Думайте.

 • Воробйов Роман

  2 Юрий Сhel

  На початку 2008 року можливість укласти шлюб існувала в Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Канаді, США, ПАР, Франція, Німеччина, Великобританія, Данія, Швеція, Норвегія, Ісландія, Португалія, Чехія, Словенія, Угорщина. Іншими словами, у всіх провідних та ЦИВІЛІЗОВАНИХ країнах це не вважають проблемою.

  Абсурд, абсурд, абсурд… Ви так кидаєтеся цим словом, що воно аж починає дратувати. Де він тут є? Це ж точка зору! Ну і, звісно ж, «коли народ побачить правду». Що це за пропозиція? Коли побачить незаперечну істину і зрозуміє, що гріх, а що ні (покажуть пальцем)? А що таке в кінці-кінців правда? Саме це поняття є розмитим (надзвичайно), а не цінності народу. А «бачити брехню наскрізь і бити її правдиво й толково, не жаліючи»? Це значить насаджувати всім своє бачення світу та цінності? Чи переконувати гомосексуала в його неповноцінності та збитковості? А Ваша груба (м’яко кажучи) статистика? Звідки такі цифри?

  Скільки ще можна користуватися цими запиленими лінзами стереотипів наших дідів? Сотні досліджень вже показали, що сексуальні уподобання батьків не мають НІЯКОГО впливу на розвиток дітей, що серед людей, які у свідомому віці ідентифікують себе як гомосексуали, переважна більшість виховане різностатевими батьками, що діти, вирощені лесбіянками чи геями в своїй загальній масі ведуть себе згідно стереотипним статевим ролям, що при порівнянні таких дітей з дітьми різностатевих батьків не виявлено ЖОДНИХ відмінностей. Якщо дитина побачить котрогось гетеросексуала чи ще когось, вона не стане такою ж у ту ж мить. Це просто нісенітниці.

  Просто вражає бажання людей засудити когось інакшого від себе. Не можна жити без ворогів, егеж?

 • Кашир

  Ви, Юрій, стверджуєте, що ви прагматик. Ви просто демагог та софіст.
  При чому ваше бачення проблеми не виходить за рамки ваших стереотипів.Ось у чому проблема.
  А те, що ви вже відійшли від суті статті в глухий ліс своєї ксенофобії породжуе у ваших слова навіть не замасковахий заклик до фізичної розправи.
  Я раджу ще раз перечитати статтю.І нарешті зрозуміти роль гомосексуалізму.Роль яку я для нього відводжу.

  А вам Макс навіть не хочеться щось відповідати. Ну яка різниця(для вас) як він вдягнутий і як говоричт чи бігає?Це просто смішно. Ваша хода чи форма носа може когось дратувати.Але людина, що почне вас за це висміювати, скоріш за все або п”яна свиня або розумово обмежене бидло. Чому заклики “Бий пєдарастов!!” і т.п. не ввжаються аморальними?

 • Maskrov

  Можливо це по сатромодному, але я проти гомосексуалізму

 • Amigo

  Мені б особисто не хотілось, щоб мої діти вважали за правильне змінити орієнтацію!
  А таке відношення до цього питання як у автора приведе саме до того, що молодь вважатеме це нормальним!

 • > Ну яка різниця(для вас) як він вдягнутий і як говоричт чи бігає?

  От начебто ви й праві, але ж душевно нічого не можу з цим поробити, коли бачу – це просто огидно і все. Молодь вдягає завужені штанці, пихає штанги у вуха, це нехай – самовираження. Але афішування того факту, що ти любиш в попу – це занадто.