Ринок нерухомості Монако

нерухомість Монако

нерухомість МонакоНерухомість в Монако найдорожча у світі, саме тому в князівстві спостерігається будівельний бум. Багато наших співгромадян можуть дозволити такі вкладення коштів, тому і придбавають житло в Монако, особливо, в районі “Золотий квадрат”.

Окрім росіян нерухомість в Монако прагнуть придбати заможні люди зі всього світу. Це пояснюється стабільною економічною ситуацією в державі, прийнятними податковими умовами, а також постійним ринком нерухомості, на якому, правда, кількість пропозицій обмежена через нестачу земель на території. Величезну роль зіграло різке зниження реєстраційного збору в 2011 році на 40%. Найдорожчим є житло в районі пляжу Ларвотто.

Для купівлі нерухомості договір може складатися за допомогою французького агента або за допомогою нотаріуса. У будь-якому договорі описуються усі умови купівлі, кредитування і різні нюанси. Збір необхідних документів, перевірку чистоти угоди, збір інформації про різні недотримання здійснює нотаріус. Знайти дім для покупки можна ввівши в пошук фразу дом на лазурном берегу або просто зайти на сайт нерухомості tranio.ru.

Перед тим, як нерухомість перейде у власність покупця, він підписує договір купівлі-продажу, вносить завдаток, який складає близько 10% від вартості угоди. Причому, завдаток переходить не продавцеві, а на рахунок нотаріуса, і знаходиться там до моменту внесення усієї суми або до анулювання угоди. Якщо купівля анулювана, завдаток можна повернути лише протягом тижня.

Нерухомість перейде у власність покупця після того, як він внесе усю суму на рахунок нотаріуса, який і виплатить цю суму продавцеві. Комісійні нотаріусові, а також витрати на оформлення документів в цілому складають приблизно 6-7% від вартості об’єкту. Після того, як усі документи будуть зібрані, формальності улагоджені, і сума об’єкту виплачена повністю, продавець і покупець підписують у присутності нотаріуса Завершальний договір, після чого покупець отримує ключі від житла.

На цьому робота нотаріуса не закінчується. Впродовж декількох днів він зобов’язаний зареєструвати нового власника квартири в реєстраційному бюро, а власник при цьому зобов’язаний застрахувати нерухомість. Якщо ви придбаваєте нерухомість в Монако, то не отримуєте посвідку на проживання. Для цього потрібне працевлаштування в державі, брак з громадянином Франції або Монако, а також відкриття власного підприємства.