Поспішаючи на роботу не пропустіть сніданок

сніданок

сніданокАбсолютно марно багато хто рахує сніданок не дуже важливою подією на тлі дня. Уранці краще поспати зайві хвилини і втекти на роботу на голодний шлунок. Причому, дійшовши до найближчого кіоску, коротають час очікування транспорту з сигаретою і чашкою кави. Деякі навіть вважають, що сніданок можна замінити сигаретою, що вона замінить його, притупивши відчуття голоду.

Якщо прислухатися до думки дієтологів, можна з упевненістю сказати, що сніданок є найголовнішою їжею впродовж усього дня. Хороший повноцінний сніданок – це відмінний спосіб збільшити працездатність усього організму і мозку, зокрема. Трудова і розумова діяльність вже почалася, а енергія з їжі в організм не поступила. У таких голодних людей і концентрація і увага знижуються, вони частіше страждають поганою пам’яттю, запамороченнями і частіше стають учасниками дорожньо-транспортних  подій.

Багато хто пропускає сніданок, тому що боїться набрати зайву вагу. Поки ви спите, процес спалювання калорій сповільнюється і прокидається з першою їдою. Для того, щоб переварити їжу, наш організм теж витрачає енергію. Тому, чим раніше ви приймете їжу, тим раніше почнеться процес схуднення.

Організм, який не отримує тривалий час їжу, починає включати інстинкти самозбереження у вигляді відкладення резервних запасів жиру про чорний день. Та і відчуття голоду, що накопичилося до обіду і вечері, змусить вас з’їдати калорійніші блюда і в набагато більшій кількості, ніж того слідувало.

Дієтологи рекомендують натщесерце випити склянку гарячої води швидко і залпом. Це дозволить прокинутися процесу травлення. Ящко полюбляєте каву зранку але немає часу для цього, то радимо придбати термокружки щоб пити її по дорозі. Знайти різні термочашки від Stanley можете на сайті http://stanley.net.ua/catalog/thermomug.html. Так ви зекономите час і вип’єте смачної кави.

Можна істи на сніданок продукти, що сприяють очищенню кишечника: чорний хліб, каші. Для заправки вітамінами лікарі радять вживати молочно – кислі продукти, та і в цілісних зернах їх міститься цілий букет. Виходячи з вищесказаного, зробимо висновок, що вірне старовинне прислів’я: “Сніданок з’їси сам, обід розділіть з другом, а вечерю віддай своєму ворогу”.