Неординарні світильники своїми руками

світильники своїми руками

світильники своїми рукамиНаше помешкання – царство прекрасних і оригінальних речей, які відображають внутрішній світ. Кожна деталь – частинка нашого я, підкреслююча індивідуальність і неповторність. Насправді дуже важко знайти саме ту річ, яка Вам подобатися у всьому, навіть магазини з дизайнерськими предметами не завжди можуть запропонувати те, що треба. Найпростіше зробити цікаву річ своїми руками, адже тоді Ви не лише станете справжнім дизайнером, але і змайструєте те, що хочете.

Світильники своїми руками: ідеї для створення

Звичайно, змайструвати меблі дуже важко, особливо якщо Ви ніколи не користувалися інструментами, а ось зробити своїми руками світильник зможе хто завгодно, тому що тут немає нічого складного. Найпростішим матеріалом для створення такого приладу є папір, не бійтеся, нічого поганого з ним не станеться, більшість дизайнерів віддають перевагу саме цьому матеріалу.

Перевагою паперу є те, що він дозволяє утілити в життя навіть найсміливіші фантазії людини. Використовуючи мистецтво орігамі усього лише за один вечір можна створити надзвичайної краси світильник, якого більше ні у кого не буде, а додавши кольоровий папір, Ви зможете привнести родзинку до свого витвору мистецтва і зробити його досконалим.

Також чудовим матеріалом для створення світильника можуть бути мотузки і нитки. Однією з найпростіших, але дуже красивіших моделей є світильники – куля, її дуже легко зробити самому, досить мати нитки, звичайну надувну кулю і клей. Процес створення такого цікавого світильника дуже простий, а витрати мінімальні. Надувається повітряна куля, для простоти роботи її можна змастити вазеліном, згори на неї, у будь-якій химерній формі поміщаються нитки, які заздалегідь змочуються клеєм і все!

Клей на нитках підсихає, витягаємо кульку і все готово, для того щоб зробити світильник барвистішим можна використати різноколірні нитки або блискітки. Окрім цього способу, використовуючи звичайні мотузки можна створити плетений абажур, його можна робити будь-якої форми, все залежить тільки від Вашої фантазії.

Якщо у Вас у будинку частенько б’ється посуд, тоді це 100% на щастя, адже як це не дивно з осколків також можна зробити чудовий світильник. Для створення такого твору Вам знадобитися тільки каркас з лампочкою і клей. Осколки від посуду приклеюйте до каркаса, кожен осколок може бути яким завгодно форми і кольорів, головне вдало скомпонуйте їх і все.

Створити світильник можна з будь-якого матеріалу, головне бажання, можна навіть нічого не придумувати, адже в мережі існує безліч фотографій і майстер класів, використовуючи які усього лише за один вечір Ви створите справжній дизайнерський твір. Роблячи світильник своїми руками, Ви не лише розважите себе, заощадите свої гроші, але і зможете створити оригінальний і неповторний елемент декору у Вашому будинку, якого більше ні у кого і ніколи не буде.

P.S. Если вы приверженец классических элементов интерьера и для творчества времени совсем нет, то можете заказать светильники в интернет-магазине выбрав подходящий вам. В любом случае он сможет украсить ваше жилище и осветить комнату.