Речі, які не можна вивозити з країни

туризм

туризмРосійський турист був арештований на Мадагаскарі за те, що хотів поповнити свою колекцію рідкісних метеликів. Він був арештований в національному парку, коли намагався зловити метелика, занесену до Червоної Книги. Не дивлячись на те, що місцеві селяни труять цих метеликів, щоб вони не псували посіви, турист потрапив за грати.

Експорт тварин знаходиться під контролем Конвенції з міжнародної торгівлі щодо дикої флори і фауни, що знаходиться під загрозою зникнення. У списку конвенції знаходиться 33 000 рослин і тварин. Кожна країна підлаштовує конвенцію під умови свого законодавства і навколишнього середовища. Також в кожній таборі існують свої покарання за порушення законів такого типу: найчастіше тут застосовуються штрафи, а випадки взяття під варту дуже рідкісні. Якщо ви не хочете наслідувати приклад цього невдачливого росіянина, перш ніж вилетіти в екзотичну країну, зателефонуйте в посольство і дізнайтеся про закони на митниці.

Пам’ятайте, вам заборонено вивозити:

Єгипет: корали, морські раковини, опудала крокодилів, слонову кістку. Золото і срібло може бути вивезено на суму не перевищує 3000 $.

Таїланд: дорогоцінні камені і золоті прикраси без чека і відповідного сертифіката, великі статуї Будди.

Туреччина: ювелірні вироби без чека і сертифікату, крім того, якщо загальна вартість ювелірних виробів перевищує 15000 $.

Мальдіви: корали і акулячі щелепи.

Індія: індійські рупії і антикварні речі, чий вік перевищує 100 років.

Куба: більше 23 сигар без відповідного сертифіката, живих крокодилів або їх опудала, черепах і вироби, зроблені їх з панцира.

Сейшельські острови: корали, морські кокоси, вироби з черепашачого панцира.

Бразилія: будь-яких тварин, їх шкіру, речі, виготовлені з шкіри, черепашок і прекрасного пір’я.

Кенія: шкури, опудала тварин без спеціальної ліцензії, вироби зі слонової кістки, діамантів, кенійські шилінги.

Японія: бойові сталеві мечі катана (проте вам дозволено вивозити сувенірні мечі). Майже у всіх країнах існує обмеження на вивіз антикваріату і творів мистецтва, на це вам буде потрібно спеціальний дозвіл.

P.S. Если не можете подобрать имя своему ребенку, то советуем посмотреть разные русские имена мужские или женские на нашем сайте – по каждому из них сможете узнать значение, есть также и совместимость имен.